تاریخ 1397/08/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برانکو: کارمان در بازي برگشت سخت است اما غيرممکن نيست
داوري نااميدمان کرد

سرويس ورزشي:

برانکو ايوانکوويچ، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مدعي شد تيمش در ديدار مقابل کاشيما آنتلرز مي‌توانسته فاتح ميدان باشد.

برانکو ايوانکوويچ بعد از باخت 2 بر صفر تيمش مقابل کاشيما آنتلرز در بازي رفت فينال ليگ قهرمانان آسيا ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: تبريک مي‌گويم به تيم کاشيما آنتلرز که توانست با دو گل تيم ما را شکست دهد. آنها توانستند ما را با اين نتيجه ببرند، اما ما مي‌توانستيم برنده بازي باشيم. به نظرم در اين بازي موقعيت‌هاي خوبي داشتيم که برنده شويم. از داوري بازي هم نااميد هستم.

او در پاسخ به اين سؤال که آيا در‌خصوص داوري موردي وجود دارد که بتواند به آن اشاره کند، گفت: بله، در نيمه اول يک کارت قرمز در دقايق ابتدايي بازي مي‌توانست به تيم حريف داده شود. موقعيت‌هاي ديگري هم از ما گرفته شد و اين علاوه بر ميليون‌ها سوتي بود که مي‌توانست براي ما زده شود، اما زده نشد. با اين حال همان دو اتفاقي که گفتم کافي بود تا نتيجه عوض شود. سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره ديدار برگشت فينال ليگ قهرمانان آسيا که شنبه هفته آينده در تهران برگزار مي‌شود، اظهار داشت: ما در اين بازي با 80 هزار نفر هوادار خواهيم بود و سعي خودمان را خواهيم کرد. بازگشت غيرممکن نيست، اما بازي سختي خواهد بود. ما هم بهترين تلاش‌مان را خواهيم کرد تا قهرماني آسيا را به دست بياوريم.

برانکو در واکنش به اين پرسش که آيا تيمش براي کامبک در بازي برگشت شانس خواهد داشت يا نه، خاطرنشان کرد: ما حمايت هواداران‌مان را داريم و 80 هزار نفر به عنوان يار دوازدهم به ما کمک خواهند کرد. کار يک مقدار سخت خواهد بود، اما ما نهايت کارمان را خواهيم کرد و اميدواريم که بتوانيم نتيجه را تغيير بدهيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان