تاریخ 1397/08/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
«پاويون تخصصي شرکت‌هاي دانش‌بنيان پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان» در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايران

سرويس خبر

9 شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوري و مرکز رشد در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايران محصولات فناورانه خود را به نمايش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان، هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايران از روز جمعه 11 آبان‌ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا شد و 9 شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوري و مرکز رشد دانشگاه سمنان در اين نمايشگاه تخصصي محصولات فناورانه خود را به نمايش گذاشتند.

شرکت‌هاي فناور «فناوران الکترونيک آکو افرا»، «راه‌حل تيزهوش برتر»، «پايا‌صنعت فرا‌دانش»، «فناوران نگين قومس»، «پويان‌صنعت قومس»، «پرتو‌فناوري اطلاعات اطلس کوير»، «حامي سيستم قومس»، «پويان‌تجارت کومش» و «گروه هنري دوتينو» از شرکت‌هاي فعال اين پارک علم و فناوري در زمينه برق در سالن 38A غرفه 578، در کنار حدود 68 شرکت خارجي از 18 کشور صاحب فناوري و پيشرو در صنعت برق از جمله اتريش، آلمان، روسيه، ژاپن، انگلستان، چين، ايتاليا، فرانسه، سوئيس، کره جنوبي و آمريکا در اين نمايشگاه حضور دارند.

شايان ذکر است شرکت‌هاي فناور با حمايت مالي و معنوي پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان و با هدف معرفي توانمندي‌ها و محصولات در سطح گسترده و بين‌المللي، شناخت رقبا و انجام مذاکرات تجاري براي انعقاد قراردادهاي داخلي و خارجي در اين نمايشگاه حضور يافتند.

پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان، از علاقمندان براي بازديد از «پاويون تخصصي شرکت‌هاي دانش‌بنيان پارک علم و فناوري دانشگاه سمنان» در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايران دعوت مي‌نمايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان