تاریخ 1397/08/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
به مناسبت هفته کتاب و کتابخواني:
همايش تقدير از مولفان و نويسندگان دستگاه‌هاي اجرايي برگزار مي‌شود

سرويس خبر

نخستين همايش تقدير از مولفان و نويسندگان دستگاه‌هاي اجرايي به مناسبت هفته کتاب و کتابخواني برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان، جلسه هماهنگي برگزاري نخستين همايش تقدير از مولفان و نويسندگان دستگاه‌هاي اجرايي به مناسبت هفته کتاب و کتابخواني با حضور نورعلي غلامحسين‌نيا سماکوش، مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان و نماينده‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي جهت برگزاري اين همايش در اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان برگزار شد.

مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان ضمن بيان اينکه اثر‌گذاري فعاليت‌هاي فرهنگي در توسعه کتابخواني بسيار چشمگير است و بايد با برنامه‌ريزي جامع و پيگيري به اين هدف دست يافت، بيان داشت: برگزاري اين همايش فرصتي مناسب براي معرفي و شناسايي نويسندگان توانمند و حمايت از آنها در زمينه‌هاي مختلف است.

نورعلي غلامحسين‌نيا سماکوش افزود:اين همايش توسط اداره کل کتابخانه‌هاي ‌عمومي و دستگاه‌هاي اجرايي استان سمنان در 23 آبان‌ماه سال جاري در سالن اجتماعات استاد فرهنگ شکوهي کتابخانه مرکزي سمنان برگزار مي‌شود.

وي گفت: برگزاري همايش‌هايي اين‌چنيني به منظور شناسايي استعدادهاي فرهنگي امري ضروري است که بايد بيش از پيش به آن توجه شود.

مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان تصريح کرد: گام نهادن در مسير ترويج کتاب و کتابخواني اثرگذار و ريشه‌اي است و کمک مستقيم به فرهنگ جامعه است.

سماکوش از برگزاري نمايشگاه کتاب از آثار مولفان و نويسندگان دستگاه‌هاي اجرايي در حاشيه همايش تقدير از مولفان و نويسندگان دستگاه‌هاي اجرايي خبر داد.

در خاتمه نماينده‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي در‌خصوص نحوه برگزاري اين همايش به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان