تاریخ 1397/08/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آذرماه امسال و با همراهي گروه مستان
«پرواز هماي» در کانادا روي صحنه مي‌رود

«پرواز هماي» خواننده‌ي شناخته‌ي شده‌ي موسيقي ايران به همراه گروه مستان، آذرماه در تورنتو و مونترال به اجراي برنامه خواهند پرداخت.

اين هنرمند و گروهش در اين کنسرت‌ها، تعدادي از قطعات قديمي خود را به همراه قطعاتِ جديد اجرا مي‌کنند و بعد از آن گروه خود را براي اجراي دوباره‌ي اپراي «حلاج» در ايران آماده مي‌کنند.

در اولين برنامه در يازدهم آذرماه، اين گروه در تورنتو روي صحنه خواهند رفت و بعد از آن هجدهم آذرماه در مونترال قطعاتشان را اجرا مي‌کنند.

«پرواز هماي» از 21 مرداد تا 15 شهريور به مدت 25 شب اپراي «حلاج» را در ايوان عطار کاخ سعدآباد اجرا کرد و حالا در نظر دارد آن را در شهرهاي اهواز، تبريز، رشت، شيراز، تهران، اصفهان و کرمان نيز اجرا کند. او هم‌اکنون مشغول ضبط دو آلبوم است؛ يکي اپراي «حلاج» که به صورت صوتي و تصويري بيرون مي‌آيد و ديگري اثري به نام «اي خانه‌ات خراب» که آهنگسازي و خواندن آن را خود برعهده دارد.

«هماي» با همراهي گروه مستان در سال 2008 براي اولين بار در تالار کنسرت والت ديزني لس‌انجلس (والت ديزني کنسرت ‌هال) به آمريکا دعوت شد و تاکنون شش تور بزرگ کنسرت‌هاي آمريکا و کانادا و اروپا را در شش سال متفاوت به روي صحنه برده‌ است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان