تاریخ 1397/07/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
به مناسبت روز 26 مهر روز تربيت‌بدني و ورزش:
جزئيات بخش ويژه عکس يازدهمين سوگواره ملي «مهر محرم» با عنوان «ورزشکاران عاشورايي» اعلام شد

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي موسسه موج فرهنگ، به مناسبت روز 26 مهر روز تربيت‌بدني و ورزش، جزئيات بخش ويژه عکس يازدهمين سوگواره «مهر محرم» با عنوان «ورزشکاران عاشورايي» اعلام شد.

ميثم قدس‌پور دبير سوگواره «مهر محرم» با علام اين خبر گفت: در يازدهمين سوگواره مهر محرم به پيشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و حمايت معاونت فرهنگي و توسعه ورزش‌هاي همگاني وزارت ورزش و جوانان، بخش ويژه عکس مهر محرم با عنوان «ورزشکاران عاشورايي» در نظر گرفته شده است.

کليه عکاسان، ورزشکاران و علاقمندان مي‌توانند با مراجعه به سايت www.MehreMoharram.ir ضمن مطالعه شرايط فراخوان و ميزان جوايز، نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود تا تاريخ 30 آبان‌ماه 97 اقدام نمايند.

موضوعات بخش ويژه عکس شامل: حضور ورزشکاران در دسته‌هاي عزاداي، برگزاري هيئات مذهبي در اماکن ورزشي، کسب عناوين ملي و بين‌المللي با توسل به سيدالشهدا‌(ع) ، فضاسازي محرم در محيط‌هاي ورزشي، تأسي ورزشکاران به ائمه معصومين(ع) و حضور ورزشکاران در راهپيمايي عظيم اربعين حسيني مي‌باشد.

شايان ذکر است که با برگزاري مراسم اختتاميه در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در دهه مبارک فجر از برگزيدگان يازدهمين سوگواره ملي و چهارمين مسابقه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال «مهر محرم» در همه بخش‌ها با اهداء جوايز ارزنده تقدير خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان