تاریخ 1397/07/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تنها نماينده استان سمنان در مسابقات پاراآسيايي 2018
مدالم را به مردم ايران تقديم مي‌کنم

سرويس ورزشي:

زهرا برناکي تنها نماينده استان سمنان در مسابقات پاراآسيايي 2018 گفت: از کسب مدال برنز خوشحالم و مدالم را به مردم ايران تقديم مي‌کنم، قول مي‌دهم در آينده طلا بگيرم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ زهرا برناکي درباره کسب مدال برنز رشته پرش طول بانوان بازي‌هاي پاراآسيايي جاکارتا گفت: خوشحالم موفق به کسب مدال برنز شدم؛ مدالم را تقديم به مردم ايران مي‌کنم، اما شرمنده شدم که طلا نگرفتم؛ قول مي‌دهم در آينده طلا بگيرم.

وي ادامه داد: براي کسب مدال طلا آمده بودم، اما شرايط و جو مسابقات طوري شد که نتوانستم حتي رکورد خودم را بزنم و تنها با اختلاف 17 سانتي‌متر سوم شدم و شايد اگر رکورد خودم را که 6 ماه پيش زدم را مي‌زدم مدال بهتري مي‌گرفتم.برناکي در پاسخ به اين سوال که چرا به رکورد خودتان نرسيديد، گفت: هواي اينجا بسيار شرجي و گرم است؛ سعي کردم خودم را گرم کنم، اما چون هوا شرجي و گرم بود فکر کردم گرم شده‌ام و آمادگي عضلاني را دارم در حالي که در حرکت سومم متوجه شدم بدنم تازه در حال آماده شدن است چون در اولين پرشم پايم به تخته نرسيد و دومي هم خطا بود؛ تازه از سومين حرکت راه افتادم.وي خاطرنشان کرد: از بهمن رضايي تشکر مي‌کنم؛ از خانم شيعه، آقاي کياني، ايزدبخش، فراتي همسر و مربي‌ام که در شهرستان کمکم مي‌کند، هم تشکر مي‌کنم. فتاحي، مديرکل ورزش و جوانان سابق سمنان و محسن جهانشير، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان که حمايت‌هاي خوبي از من داشتند هم تشکر مي‌کنم.

شايان ذکر است زهرا برناکي بانوي دووميداني‌کار بانوي شايسته استان سمنان و تيم ملي ايران به مدال برنز ماده پرش طول مسابقات دووميداني بازي‌هاي پاراآسيايي 2018 دست يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان