تاریخ 1397/07/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
به روز‌رساني ظرفيت شرکت سرمايه‌گذاري کومش گستر در حوزه اقتصاد مردمي

سرويس خبر

در ديدار دکتر سيد شهاب‌الدين چاووشي استاندار سمنان با عليرضا طاهر کرد مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري کومش‌گستر ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي شرکت سرمايه‌گذاري کومش‌گستر در استان مورد ارزيابي قرار گرفت.

بنا به گزارش روابط‌ عمومي شرکت سرمايه‌گذاري کومش‌گستر، در اين ديدار ابتدا پيشينه و عملکرد شرکت در حوزه توسعه و عمران استان در سنوات گذشته مورد بررسي قرار گرفت و با توجه به دوران مطلوب طي شده در سال‌هاي گذشته، بر استمرار حرکت‌هاي اقتصادي با حمايت ارکان حاکيمتي استان تأکيد گرديد و بر از بين بردن موانع پيش روي شرکت و اصلاح حرکت آتي آن با استفاده از توان مديريتي استان اشاره شد.

همچنين ظرفيت شرکت در ورود به پروژه‌هاي اقتصادي با رويکرد توليد و درآمد پايدار در حوزه گردشگري، انرژي‌هاي نو و قابل تجديد توجه داده شد. دکتر چاووشي استاندار سمنان با بيان اين مطلب که بدنه و سهامداران شرکت کومش‌گستر متعلق به شهروندان استان و اشخاص حقيقي مي‌باشد که همراهان ارزشمند دولت براي توسعه مناطق استان است، اين ظرفيت مردمي را بسيار مناسب ورود به سرمايه‌گذاري‌هاي استاني دانسته و بر تقويت و حمايت از اين شرکت تأکيد نمودند تا زمينه اعتماد و انگيزه مردم به سرمايه‌گذاري تقويت گردد. مضافاً اينکه استاندار سمنان تاکيد داشتند که به معاونين محترم ايشان در حوزه‌هاي عمراني و اقتصادي نيز دستور اکيد و ويژه مي‌دهند که با توجه به وجود حدود بيست هزار سهامدار حقيقي و يکصد مجموعه حقوقي، از ظرفيت‌ها و امکانات شرکت در پروژه‌هاي اقتصادي استان استفاده بهينه نموده و به جهت عموميت شرکت، حمايت‌هاي خاص و ويژه‌اي در حد نياز از پيشنهادات مجموعه کومش‌گستر به عمل آيد.

در انتهاي اين ديدار بسته‌هاي پيشنهادي سرمايه‌گذاري شرکت کومش‌گستر در حوزه‌هاي گردشگري شامل اکو کمپ کويري، مجتمع بين‌راهي، احياء و بازسازي کاروانسرا، توليد برق با استفاده از انرژي خورشيدي و توليد محصولات کشاورزي گلخانه‌اي به استاندار محترم سمنان ارائه تا دستور مقتضي جهت ابلاغ به دستگاهاي متولي صورت پذيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان