تاریخ 1397/07/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در سومين تجربه همکاري با کمال تبريزي
محمدرضا عليقلي به «ما همه با هم هستيم» پيوست

محمدرضا عليقلي آهنگساز برجسته موسيقي ايران در سومين تجربه همکاري با کمال تبريزي و هفتمين تجربه همکاري با سيدرضا ميرکريمي، موسيقي فيلم «ما همه با هم هستيم» را مي‌سازد.

محمدرضا عليقلي در ميانه مراحل فني آماده‌سازي نهايي فيلم سينمايي «ما همه با هم هستيم» به کارگرداني کمال تبريزي، کار ساخت موسيقي اين فيلم را آغاز کرد.

عليقلي پيش از اين در فيلم «امکان مينا» با اين کارگردان همکاري داشته که برايش موفق به دريافت سيمرغ بلورين بهترين موسيقي فيلم از سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر (سال 94) هم شد. «ما همه با هم هستيم» به کارگرداني کمال تبريزي و تهيه‌کنندگي سيدرضا ميرکريمي، پربازيگرترين فيلم سينماي ايران است که پيش‌بيني مي‌شود يکي از پرفروش‌ترين فيلم‌هاي گيشه سال 98 باشد.

محمدرضا عليقلي پيش از اين با فيلم‌هاي «نرگس»، «قدمگاه» و «خيلي دور خيلي نزديک» سيمرغ جشنواره را به خانه برده بود و آخرين بار همزمان با دو فيلم «امکان مينا» به کارگرداني کمال تبريزي و «دختر» به کارگرداني رضا ميرکريمي موفق به دريافت اين جايزه شد تا به اين ترتيب جزء يکي از رکوردداران دريافت سيمرغ جشنواره فيلم فجر قرار گيرد.

«ما همه با هم هستيم» روايتي کمدي از سقوط يک هواپيما و رازهاي مسافران آن است که مهران مديري، محمدرضا گلزار، ليلا حاتمي، ويشکا آسايش،‌هانيه توسلي، پژمان جمشيدي، ماني حقيقي، جواد عزتي، سروش صحت، حسن معجوني، مهران غفوريان، نادر فلاح، سيروس گرجستاني، اِشپيتيم آرفي، علي شادمان، رضا ناجي، سام نوري، فرزين محدث، بهادر مالکي، يداله شادماني، محمدمهدي حسيني‌نيا، شيرين آقا کاشي، بهزاد قديانلو، ليدا فتح‌اللهي، شيوا بلوچي و دانيال کاظمي در آن ايفاي نقش کرده‌اند.

محمدرضا عقيلي که در بخش نامزدي براي دريافت سيمرغ بلورين جشنواره فجر جزء رکورداران است، دو سال پيش با انيميشن «رهايي از بهشت» ساخته علي نوري اسكويي در جشنواره حضور داشت که به مدت يك سال و نيم مشغول ساخت موسيقي آن بود اما نامش در ميان نامزدها هم قرار نگرفت؛ اين در حالي بود که در جشنواره فيمو سينماي اسپانيا نامزد دريافت جايزه بهترين موسيقي متن شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان