تاریخ 1397/07/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پرسپوليس با روحيه به ديدار السد مي‌رود

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا به دو ديدار دور رفت نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا پرداخته است. تنها چهار تيم در ليگ قهرمانان باقي ماندند و بايد از سه شنبه همين هفته رقابتشان را در دور رفت مرحله نيمه نهايي آغاز کنند.

السد قهرمان ليگ قهرمانان در سال 2011 بايد برابر پرسپوليس قرار گيرد که براي دومين سال پياپي به نيمه نهايي اين رقابت‌ها راه يافته است.

همچنين در ديگر ديدار، کاشيما به ديدار سوون سامسونگ مي‌رود که دو قهرماني در جام باشگاه‌هاي آسيا را در کارنامه خود دارد.

السد تنها تيمي در اين مرحله است که سابقه قهرماني در ليگ قهرمانان (نه جام باشگاه‌هاي آسيا) را در کارنامه خود دارد و آخرين تيمي از منطقه غرب است که جام قهرماني را توانست بالاي سر ببرد. آنها به دنبال پايان دادن به سلطه تيم‌هاي شرق آسيا هستند.

السد توانست بعد از صعود از مرحله گروهي، الاهلي عربستان را حذف کند و در ادامه با شکست استقلال به اين مرحله رسيد. با اين حال آخرين شکست السد در ليگ قهرمانان برابر پرسپوليس حريف روز سه شنبه اين تيم بوده است.

سرخ‌ها بعد از صعود از گروه خود توانستند الجزيره امارات و در ادامه الدحيل قطر را شکست دهند. اين دومين صعود پياپي سرخ‌ها به اين مرحله است. در سال قبل الهلال عربستان توانست پرسپوليس را حذف کند و اکنون پرسپوليس از شکست دادن الدحيل روحيه گرفته و به دنبال نتيجه خوب ديگري است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان