تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رقابت کاراته دختران دانشگاه آزاد کشور در سمنان پايان يافت

سرويس ورزشي:

رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي، عصر سه‌شنبه با قهرماني تيم تهران در مجموعه ورزشي آزادگان دانشگاه آزاد واحد سمنان پايان يافت.

رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي عصر سه‌شنبه با اعلام نفرات برتر در بخش کاتا و کوميته پايان يافت، در اين پيکارهاي يک روزه، تيم کاراته دانشجويان دختر دانشگاه آزاد تهران با کسب چهار مدال طلا به عنوان قهرماني کشور دست يافت.

سرپرست فني رقابت‌هاي کاراته سراسري دانشجويان دختر دانشگاه آزاد اسلامي در حاشيه اين مسابقات در گفت‌و‌گو با ايرنا، افزود: تيم کاراته دانشجويان دختر دانشگاه آزاد البرز با کسب 2 مدال طلا پس از تيم تهران، دوم شد و تيم دانشگاه همدان با کسب 2 مدال نقره مقام سوم اين رقابت‌ها را از آن خود کرد. سميرا سنگسري افزود: در اين رقابت‌ها و در بخش کاتا، فاطمه ايماني از دانشگاه آزاد اسلامي تهران مقام اول را کسب کرد و آرزو مصباح از دانشگاه آزاد اسلامي همدان دوم شد.

وي بيان کرد: سايه غريب‌نواز از دانشگاه آزاد البرز و ريحانه مهدي‌پور از دانشگاه آزاد خوزستان به صورت مشترک سوم شدند.

سنگسري تصريح کرد: در بخش کوميته وزن منفي 50 کيلوگرم، مهسا کنعاني از دانشگاه آزاد البرز مقام اول، سارا ايواني از دانشگاه آزاد کرمانشاه مقام دوم و ريحانه هوتي و غزل طلاوري از دانشگاه‌هاي کرمان و خوزستان به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

وي خاطرنشان کرد: در کوميته منفي 55 کيلوگرم، محدثه بهزادي از دانشگاه آزاد البرز، شهلا رضايي از دانشگاه همدان به ترتيب اول و دوم شدند و مرضيه نگهبان و تينا صالحي از دانشگاه‌هاي آزاد آذربايجان شرقي و کرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

سنگسري با اشاره به اين که فاطمه حقي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول در کوميته مثبت 68 کيلوگرم را کسب کرد، گفت: سحر حسيني جلالي از دانشگاه آزاد البرز دوم و رقيه محمدي و مريم اکبري از دانشگاه‌هاي آزاد کرمان و کرمانشاه به صورت مشترک سوم شدند.

به گفته وي، در وزن منفي 61 کيلوگرم مليکا احدي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول و حديث کاظمي از دانشگاه آزاد کرمان دوم را کسب کردند و يگانه‌سادات حسيني و فرانک ستاري از دانشگاه‌هاي آزاد يزد و همدان به صورت مشترک سوم شدند.

سنگسري يادآور شد: در کميته منفي 68 کيلوگرم، سپيده اشقلي از دانشگاه آزاد تهران مقام اول، غزاله مهين‌نژاد از دانشگاه آزاد تبريز مقام دوم و عاطفه بعيات و شبنم حيدري از دانشگاه‌هاي خوزستان و کرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

به گزارش ايرنا، ميزباني رقابت‌هاي سراسري کاراته، تکواندو و تنيس روي ميز دانشجويان دانشگاه آزاد کشور امسال به دانشگاه آزاد واحد سمنان واگذار شده است.

53 ورزشکار دختر در دو بخش کاتا و کوميته در قالب 11 تيم در دانشگاه آزاد واحد سمنان در اين مسابقه‌ها با هم به رقابت پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان