تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس هيأت تنيس روي ميز سمنان خبر داد
حضور 3 ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري کشور

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان از حضور سه ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري قهرماني کشور خبر داد.

محمد قرايي‌پور در تشريح برنامه‌هاي هيأت تنيس روي ميز استان سمنان، اظهار کرد: طبق تقويم ورزشي که با حضور رئيس فدراسيون در مجمع سالانه هيأت بسته شد، برنامه‌ها به شکل روتين اجرا مي‌شود.

وي با اشاره به عدم کسب مقام توسط بانوان پيشکسوت استان سمنان در مسابقات قهرماني کشور، تصريح کرد: اين رقابت‌ها به شکل انفرادي و به ميزباني تبريز برگزار شد؛ نمايندگان استان مقام نخست تا سوم را کسب نکردند، اما درمجموع عملکرد خوبي داشتند.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان همچنين از حضور سه ورزشکار سمناني در مسابقات تنيس روي ميز کارگري قهرماني کشور به ميزباني تبريز خبر داد.

قرايي‌پور تصريح کرد: مشکل در بخش زيرساخت‌ها وجود دارد، اما نقاط ضعف ما کمتر از نقاط قوت است و تلاش مي‌کنيم که اين ضعف‌ها را نيز برطرف کنيم.

وي با اشاره به اينکه همه شهرستان‌هاي استان سمنان ميز تنيس استاندارد دارند، اضافه کرد: حتي در ميامي و مهدي‌شهر هم ميز استاندارد وجود دارد؛ اما تعداد اين ميزها محدود است.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان سمنان در واکنش به عملکرد نوشاد عالميان در بازي‌هاي آسيايي جاکارتا تأکيد کرد: اين ورزشکار انتظار 50 ساله جامعه ورزش کشور به‌ويژه در بخش تنيس روي ميز را برآورده کرد و مدال برنز بازي‌هاي آسيايي را براي کشور به ارمغان آورد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان