تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تصادف خودرو با شتر در محور بيارجمند- احمدآباد

سرويس حوادث:

رئيس پليس‌راه استان سمنان با بيان اينکه شب گذشته خودرو 405 با دو شتر در محور بيارجمند- احمدآباد شاهرود برخورد کرد، گفت: در اين حادثه راننده جان باخت.

سيد‌تقي کبيري از تصادف خودرو پژو در محور بيارجمند- احمدآباد شاهرود خبر داد و ابراز داشت: اين حادثه ساعت 21:58 دوشنبه در بخش بيارجمند شاهرود بين دلبر و کال‌شور اتفاق افتاد که راننده بر اثر شدت حادثه جان باخت و ديگر سرنشين اين خودرو جراحت ندارد.

وي با بيان اينکه جان‌باخته اين حادثه بهورز و معاون درمانگاه روستاي زمان‌آباد بود، افزود: دو محور شاهرود- طرود و دامغان- جندق کويري و اکثر اوقات شتر در آن نواحي مشغول چرا هستند که علائم هشداردهنده در طي مسير نصب ‌شده است و از رانندگان تقاضا داريم در سفر به اصفهان از يکي از اين دو محور مراقب حضور شتر در جاده باشند.

رئيس پليس‌راه استان سمنان با بيان اينکه هم‌اکنون مشکلي در تردد خودروها وجود ندارد، ابراز داشت: با توجه به اينکه در ايام پاياني تعطيلات تابستاني قرار داريم، پيش‌بيني افزايش تردد در محور تهران- مشهد و بالعکس وجود دارد. لذا از رانندگان تقاضا داريم ضمن رعايت سرعت و فاصله طولي سفر خوشي را براي همراهان فراهم کنند.

کبيري اضافه کرد: در مناطق ييلاقي و کوهستاني استان نيز براي پايان هفته افزايش تردد پيش‌بيني مي‌شود. لذا از مسافران تقاضا داريم به هيچ‌وجه در حاشيه راه‌ها توقف نکنند و همچنين مراقب سوارشدن و پياده شدن کودکان از در راننده نيز باشند تا در اين ايام سال حوادث تلخ را شاهد نباشيم.

در اين حادثه يکي از دو نفر شتر نيز در محور بيارجمند- احمدآباد تلف شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان