تاریخ 1397/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فعاليت در شهر نيازمند همدلي و حمايت خانواده شهرداري و پشتوانه‌هاي مردمي است

سرويس خبر

شهردار سمنان در جشن صداي پاي مهر گفت: خانواده‌ي پرسنل شهرداري پشتوانه‌هاي خوبي براي آنها هستند و حمايت آنها سبب جديت پرسنل در انجام مسئوليت‌هايشان شده و منشاء خيرات و خدمت‌رساني بهتر آنها به مردم است.

سيد محمد ناظم رضوي با اشاره به افزايش حجم فعاليت‌هاي پرسنل طي ماه‌هاي اخير اظهار داشت: حجم فعاليت پرسنل افزايش يافته و سبب حضور کمتر آنها در کانون خانواده مي‌شود که از اين طريق از خانواده‌ها قدرداني مي‌کنيم و اميدواريم صبر آنها رضايت خداوند و خشنودي بيشتر شهروندان را در پي داشته باشد.

شهردار سمنان از توجه بيشتر به مسائل رفاهي و معيشتي پرسنل خبر داد در اين شرايط سخت اقتصادي بايد قشر زحمتکش شهرداري‌ها بيشتر مورد توجه قرار بگيرند.

وي خاطرنشان کرد: شهروندان نيز از شهرداري و شوراي جديد انتظار دارند که مشکلات شهر کاهش يافته و نابساماني کمتر شود و توقع خدمت‌رساني بهتر از شهرداري دارند.

شهردار سمنان از تلاش اين شهرداري براي تحقق بودجه‌هاي پيش‌بيني شده خبر داد و افزود: با توجه به برنامه ساليانه که در شورا مصوب شده و بايد در شهر اجرا شود اميدواريم عليرغم همه مشکلات بتوانيم با فعاليت شبانه‌روزي، بودجه پيش‌بيني شده را نسبت به سال قبل افزايش يافته و آن را محقق کنيم.

فعاليت در حوزه خدمات شهري را نيازمند همدلي، همراهي و حمايت شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: از شهروندان مي‌خواهيم کماکان مثل چند ماه اخير همراه ما باشند چون همراهي شهروندان، بالا رفتن انگيزه خدمتگزاران را دربردارد و فعاليت‌ها با رونق و سرعت بيشتري دنبال خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان