تاریخ 1397/06/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
لطيفي سريال دري را مي‌سازد

ساخت سريال «سنجرخان» که سيد ضياء‌الدين دري قرار بود آن را کارگرداني کند و پيش از فوت، بخشي از نگارش آن را به سرانجام رسانده بود، به محمدحسين لطيفي واگذار شد.

لطيفي از ساخت اين سريال و انجام مراحل مقدماتي آن خبر داد.

وي درباره جزئيات پروژه سنجرخان گفت: اين مجموعه به تازگي به من واگذار شده است و در حال بررسي آن هستيم.

لطيفي که سر دلبران آخرين پروژه او در تلويزيون بود و در ايام رمضان به روي آنتن رفت، در پاسخ به پرسش خبرنگار ايسنا که سريال سنجرخان چه زماني کليد خواهد خورد؟ گفت: در حال بررسي هستيم و قطعا اين سريال امسال کليد خواهد خورد.

به گفته وي سعيد جلالي، تهيه‌کننده اين سريال است.

او در پايان از ساخت فيلم جديدش هم خبر داد و گفت: اين فيلم يک کار کمدي است اما نه از آن کمدي‌هايي که سه ميلياردي فروش دارد، بلکه يک کار کمدي اجتماعي است. اين فيلم را قبل از پروژه «سنجرخان» مي‌سازم.

به گزارش ايسنا، حدود پنج سال از ساخت آخرين پروژه سيد ضياءالدين دُري ـ سريال «کلاه پهلوي» ـ مي‌گذشت که او در فروردين ماه امسال در ديداري با استاندار کردستان، از ساخت سريال جديدي به نام «سردار سنجرخان» خبر داد. او اعلام کرده بود که ساخت سريال «سردار سنجر خان» بيش از 9 ما? زمان خواهد برد و در ساخت آن بيش از 600 نفر دخيل خواهند بود که تجربه ارزشمندي براي هنرمندان جوان اين ديار محسوب خواهد شد.

اما متاسفانه کارگردان سريال‌هاي «کيف انگليسي» و «کلاه پهلوي» 26 مرداد ماه امسال به دليل عوارض عفوني بعد از جراحي پيوند کبد درگذشت تا نتواند اين پروژه را به سرانجام برساند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان