تاریخ 1397/06/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس هيأت انجمن‌هاي ورزشي سمنان مطرح کرد
وجود محدوديت‌هايي براي توسعه ورزش‌هاي آبي در سمنان

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان با بيان اينکه محدوديت‌هايي در توسعه ورزش‌هاي آبي در اين استان وجود دارد، گفت: از ظرفيت‌هاي خوب سمنان در اين بخش بايد بيشتر استفاده شود.

محمد بهرامي در سمنان در تشريح وضع انجمن‌هاي ورزشي در استان اظهار کرد: کميته‌هاي زيرمجموعه انجمن‌هاي ورزشي که تعدادشان به عدد 18 مي‌رسد، به‌صورت حرفه‌اي فعاليت دارند.

وي ادامه داد: هر کدام از اين کميته‌ها، شاخه‌هاي مختلفي دارند؛ به‌طور مثال، در رشته هوايي رشته‌هاي پاراگلايدر و پاراموتور و... فعاليت دارند.

رئيس هيأت انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان با تأکيد بر اينکه ورزش‌هاي هوايي در استان به شکل حرفه‌اي فعال است، تصريح کرد: دوره‌هاي آموزشي خوبي در اين رابطه برگزار شده و بام سمنان که مجموعه پارک کوهستان باشد، بستر اين ورزش‌هاست.

بهرامي با اشاره به اينکه هدف ما گسترش ورزش‌هايي مانند بيس‌بال و فوتبال روي ميز در استان سمنان است، اضافه کرد: سافت‌بال در شاهرود فعال‌تر است و اين رشته در تمام شهرستان‌هاي استان بايد عموميت پيدا کند.

وي با بيان اينکه سه بازيکن بيس‌بال سمنان در مسابقات غرب آسيا در پاکستان در گذشته حضور داشتند که از افتخارات ما هستند، تأکيد کرد: محدوديت‌هايي در بحث ورزش‌هاي آبي داريم؛ زيرا هم با معضل کم‌آبي مواجه هستيم و هم استان ما ساختار کويري دارد.

رئيس هيأت انجمن‌هاي ورزشي استان سمنان با اشاره به اينکه از امتيازات خوب در استان سمنان داشتن قايق دراگون‌بوت است، تصريح کرد: از اين ظرفيت‌ها نتوانسته‌ايم به‌خوبي استفاده کنيم.

بهرامي با بيان اينکه محدوديت‌هاي قانوني هم در اين زمينه وجود دارد، اظهار کرد: دنبال رفع محدوديت‌ها هستيم تا ورزش‌هاي آبي را هم در استان فعال کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان