تاریخ 1397/05/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار سمنان:
موکب ميقات‌الرضا(ع) سمنان در دهه ولايت برپا خواهد شد

سرويس خبر:

فرماندار سمنان گفت: يکي از برنامه‌هاي ويژه دهه امامت و ولايت در اين شهرستان برپايي موکب ميقات‌الرضا(ع) براي استقبال و اسکان مسافران و زائران رضوي است.

سيد عباس دانايي در جلسه بررسي عملکرد موکب ميقات‌الرضا(ع) سمنان با حضور مسئولان و خادمان موکب در محل فرمانداري ضمن اشاره به اينکه سمنان ميزبان زائران و مسافران در دهه امامت و ولايت خواهد بود، تأکيد کرد: اين موکب در دهه ولايت برپا خواهد شد تا بتوانيم خدمات شايسته را به زائران علي‌بن موسي‌الرضا(ع) ارائه کنيم.

وي با بيان اينکه شرايط براي ميزباني از زائران در دهه ولايت و امامت مهيا است، افزود: عملکرد موکب ميقات‌الرضا(ع) شهرستان سمنان در دهه کرامت نشان داد که با بررسي نقاط ضعف و قوت مي‌توان در دهه ولايت هم ميزبان خوبي براي زائران رضوي بود.

فرماندار سمنان گفت: عملکرد خادمان اين موکب با توجه به حجم بالاي کارهاي انجام‌شده در ميزباني از زائران ثامن‌الحجج (ع) و حضرت معصومه(س) قابل‌تقدير بود و توانست رضايت نسبي مسافران و زائران را کسب کند لذا تداوم اين برنامه‌ها در دستور کار فرمانداري و نهادهاي ذي‌ربط در شهرستان قرار دارد.

دانايي بيان کرد: موکب ميقات‌الرضا(ع) با مشارکت بقاع متبرکه، آموزش‌وپرورش و ميراث فرهنگي در دهه کرامت خدمات خوب فرهنگي و معنوي را به زائران ارائه کردن که تداوم آنها در دهه ولايت نيز انتظار مي‌رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان