تاریخ 1397/05/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کسب رتبه ” پويا دو ستاره” در مديريت عملکرد توسط معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي شاهرود

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

به گزارش روابط عمومي دانشگاه دکتر حميد کلاليان مقدم معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه از کسب رتبه پويا در مديريت عملکرد توسط دانشگاه علوم پزشکي شاهرود خبر داد.

دکتر کلاليان مقدم با اعلام اين خبر، اظهار کرد:در سي و هفتمين اجلاس معاونين توسعه، مديريت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي سراسر کشور در زنجان با اهداي لوح تقدير و تنديس از دانشگاه علوم پزشکي شاهرود تقدير شد.

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه افزود:با توجه به چهارمين سال استقرار نظام مديريت عملکرد در حوزه توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت و ارزيابي‌هاي به عمل آمده در اين خصوص در سال 96؛ معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه موفق به کسب “رتبه پويا دوستاره در مديريت عملکرد” شد.

يادآور مي‌شود در سي و هفتمين اجلاس معاونين توسعه، مديريت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي کشور دکتر سيدعلي صدرالسادات معاون توسعه، مديريت و منابع وزارت بهداشت با اهداي لوح تقدير و تنديس جشنواره از توفيق دانشگاه در کسب رتبه پويا دو ستاره در مديريت علمکرد تقدير کرد.

در اين لوح تقدير آمده است: نظام مديريت عملکرد به عنوان فرآيندي که مسير حرکت‌سازمان را بر مبناي ارزيابي وضع موجود و تجسم وضع مطلوب، مشخص و رصد مي‌کند ضامن “تداوم بقا” و “پويايي کارآمد” هر سيستمي است.

مايه خوشحالي است، ابراز دارم در چهارمين سال استقرار نظام مديريت عملکرد در معاونت توسعه مديريت و منابع در سال1396، آن دانشگاه به رتبه “پويا دوستاره” نايل آمده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان