تاریخ 1397/05/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آيين روز خبرنگار به صورت استاني و شهرستانيدر استان سمنان برگزار مي‌شود

سرويس خبر

آيين روز خبرنگار به صورت استاني و شهرستاني در استان سمنان برگزار مي‌شود.

معاون فرهنگي و رسانه‌اي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان از برگزاري آيين گراميداشت روز خبرنگار به صورت استاني و شهرستاني خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان، ابوالفضل دلآرام گفت: در نشست هماهنگي برگزاري آيين روز خبرنگار مقرر شد در هر شهرستان به صورت جداگانه مراسمي برگزار و از فعالان رسانه‌اي اين استان تجليل شود.

وي با بيان اينکه مراسم استاني روز خبرنگار پنجشنبه هجدهم مرداد در مجتمع فرهنگي هنري کومش سمنان برگزار مي‌شود، افزود: مراسم روز خبرنگار به صورت شهرستاني در سمنان نيز برگزار خواهد شد.

در اين نشست که عصر يکشنبه و در دفتر معاونت فرهنگي و رسانه‌اي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان با حضور دبير شوراي اطلاع‌رساني استان، رييس انجمن خبرنگاران استان، دبيرخانه مطبوعات، رييس بسيج رسانه و جمعي از فعالان و مسوولان فرهنگي برگزار شد در خصوص هر چه بهتر برگزاري آيين روز خبرنگار در استان و شهرستان‌ها بحث و تبادل نظر شد.

هفدهم مرداد سالروز شهادت محمود صارمي خبرنگار ايرنا در مزار شريف افغانستان به دست نيروهاي مزدور طالبان به عنوان روز خبرنگار نامگذاري شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان