تاریخ 1397/05/03 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نشست هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با فرماندار گرمسار

سرويس خبر

دکتر دانايي سرپرست دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان به همراه معاونين دانشگاه و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار با داريوش طاهري فرماندار شهرستان گرمساردر فرمانداري اين شهرستان ديدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، داريوش طاهري فرماندار شهرستان گرمسار با سپاس‌گزاري از زحمات و تلاش‌هاي دکتر شادنوش در زمان تصدي رياست دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، گفت: ان‌شاءالله همه زحمات و تلاش‌هايي که مسئولين و کارکنان اين دانشگاه براي ارتقا و پيشرفت حوزه سلامت در استان متقبل مي‌شوند، مورد رضايت و قبولي خداي متعال و مردم عزيزمان قرار گيرد.

فرماندار گرمسار گفت: الحمدالله در شهرستان گرمسار خدمات بهداشتي درماني در حد مطلوب و رضايت بخش مي‌باشد و ارتقاي شاخص‌هاي بهداشتي درماني در اين شهرستان نشان‌دهنده تلاش و زحمات کارکنان دانشگاه و به تبع آن شبکه بهداشت و درمان اين شهرستان مي‌باشد.

ياسر عربي شهردار گرمسار نيز با اشاره به نقش و تاثير طرح تحول سلامت در حوزه سلامت، بيان داشت: بنده به عنوان يک شهروند قدرداني از پزشکان و پرسنلي که در حوزه بهداشتي درماني مشغول به ارائه خدمت هستند، را لازم مي‌دانم.

در ادامه دکتر دانايي سرپرست دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان ضمن تجليل از توجه ويژه فرماندار سختکوش و تلاشگر اين شهرستان به حوزه سلامت، از خدمات ارزشمند مسئولان و پرسنل شبکه اين شهرستان تقدير کرد و گفت: خدمت به مردم شريف استان به ويژه شهرستان گرمسار موجب افتخار ماست و قطعاً در راه ارائه خدمات مطلوب به اين عزيزان تمام تلاش خود را به کار خواهيم گرفت.

سرپرست دانشگاه با اشاره به اين که اين نشست، اولين جلسه هيئت رئيسه در شهرستان گرمسار مي‌باشد، ادامه داد: اميدوارم بتوانيم با تشکيل چنين نشست‌ها و جلسه‌هايي در تمامي شهرستان‌هاي تحت پوشش دانشگاه، مسائل و موضوعات مربوط به حوزه بهداشت و درمان را بهتر از گذشته سر و سامان دهيم.

دکتر دانايي تصريح نمود: با اجراي طرح تحول سلامت در کشور، تغييرات بسيار مشهودي به ويژه عدالت در سلامت در اين حوزه رخ داده و تمامي روستاها و شهرها از لحاظ خدمات بهداشتي درماني پيشرفت‌هاي چشمگيري داشتند.

وي حضور و تاثير خيرين سلامت را در حوزه بهداشت و درمان مهم دانست و تاکيد نمود: در حوزه سلامت حضور و ياري خيرين محترم هميشه لازم است و هدايت خيرين به اين حوزه بهترين کاري است که مي‌توان در جهت خدمت رساني مطلوب‌تر به مردم شريف استان انجام داد.

شايان ذکر است؛ مهندس ياسر عربي شهردار گرمسار نيز در اين نشست حضور داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان