تاریخ 1397/05/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
لستر و برايتون 20 ميليون يورو براي جهانبخش مي‌پردازند
در انتظار جذاب‌ترين نقل و انتقال سال

سرويس ورزشي:

دو باشگاه مطرح فوتبال انگلستان شرايط مالي باشگاه آلکمار را پذيرفته و حالا ستاره فوتبال ايران بايد يکي از دو تيم را براي بازي در فصل آينده انتخاب کند.

اين مي‌تواند جذاب‌ترين انتقال سال باشد.عليرضا جهانبخش ستاره فوتبال ايران و باشگاه آلکمار با عنوان آقاي گلي فوتبال هلند، امروز به انگلستان سفر کرد تا يکي از جذاب‌ترين نقل و انتقالات فوتبال ايران را رقم بزند.

دو باشگاه لسترسيتي و برايتون اندهوو آلبيون از تيم‌هاي ليگ برتر باشگاه انگلستان خواهان عليرضا جهانبخش هستند و هردو تيم شرايط مالي باشگاه آلکمار را پذيرفته‌اند.

نکته اينجا است که وقتي روز گذشته صحبت از درخواست 20 ميليون يورويي آلکمار براي صدور رضايت‌نامه گفته مي‌شد که لسترحاضر نيست اين مبلغ را بپردازد و از همين رو گفته مي‌شد که برايتون شانس بيشتري براي جذب ستاره ايراني دارد اما امروز خبر ديگري منتشر شده که در آن، لستر نيز اعلام موافقت کرده تا اين مبلغ را براي جذب پسرخوب فوتبال ايران بپردازد.

جهانبخش با انتشار استوري در اينستاگرامش با هلند و آمستردام خداحافظي کرد تا حضورش در ليگ برتر انگلستان جدي‌تر از هر زمان ديگري به نظر برسد. او حالا مي‌تواند در لستر جانشين رياض ماهرز الجزايري شده يا به برايتون تيم پانزدهم ليگ برتر در فصل گذشته بپيوندد. هرچند حضور جهانبخش در لستر مي‌تواند جذاب‌تر باشد اما او اگر به برايتون هم بپيوندد با حضور در ليگ برتر فوتبال جزيره و بازي در ميان غول‌هاي فوتبال جهان مهمترين نقل و انتقال سال را براي ما رقم خواهد زد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان