تاریخ 1397/04/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان در بازديد از شرکت توزيع برق:
برق دستگاه‌هاي اجرائي که در مديريت بهينه مصرف همکاري نکنند، قطع خواهد شد

سرويس خبر

استاندار، معاون اقتصادي و توسعه منابع استانداري و فرماندار شهرستان سمنان، به صورت سرزده از شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع برق استان سمنان، استاندار سمنان در اين برنامه از وضعيت روشنائي محيطي و ميزان سرمايش ساختمان اداري اين شرکت بازديد به عمل آورده و بيان داشت: اقدامات الگوئي در بخش بهينه سازي مصرف مي‌بايد در استان معرفي و مشترکاني که در اين زمينه‌ها همکاري نمي‌نمايند شناسائي و اخطارهاي لازم به آنان ارائه شود.

سيدشهاب الدين چاوشي با اشاره به اين که بخشي از مشکلات به صورت ناخواسته بوده و اجتناب ناپذير است و همگي بايد با همکاري يکديگر، در گذر موفق از آن مشارکت نمائيم، گفت: هدف از اين گونه بازديدها در جهت تقويت حس همدلي و بازديد ميداني از اقدامات صورت گرفته در راستاي مديريت بحران است، تا بتوان راهکارهاي موثري که فشار کمتري در مشکلات به مردم وارد مي‌شود را به بهترين نحو ممکن عملياتي نمائيم.

وي با تاکيد بر اين که دستگاه‌هاي اجرائي مي‌بايست مصوبه هيئت وزيران مبني بر مديريت مصرف انرژي را به نحو مطلوبي به انجام برسانند تصريح کرد: تمامي ادارات مي‌بايد مصوبات ابلاغي را به گونه‌اي طرح‌ريزي و اجرا نمايند که آثار اقدامات مثبت آنان براي مردم ملموس و محسوس باشد.

استاندار سمنان در اين برنامه از نزديک وضعيت ميزان مصرف برق دستگاه‌هائي اجرائي که توسط شرکت توزيع برق استان از راه دور کنترل مي‌گردند را بازديد نموده و خاطر نشان کرد: برق دستگاه‌هاي اجرائي که در مديريت مصرف برق همکاري نکنند، قطع خواهد شد.

وي همچنين از سيستم پانل‌هاي خورشيدي منصوبه در شرکت توزيع برق استان بازديد کرده و اظهار داشت: با توجه به اقليم استان و شرايط مناسب براي بهره گيري حداکثري از انرژي خورشيدي، استفاده از اين ظرفيت براي توليد برق بسيار راهگشا است.

مديرعامل شرکت توزيع برق استان گفت: به دليل کاهش بارندگي در سال گذشته، ظرفيت کامل نيروگاه‌هاي برق آبي در مدار نبوده و با مشارکت جمعي تمامي مشترکان اعم از صنعتي، کشاورزي، اصناف، خانگي و دستگاه‌هاي اجرائي در زمينه مديريت بهينه مصرف مي‌توان بخشي از اين مشکل را جبران کرد.

سيدمحمد موسوي زاده افزود: شبکه‌هاي توزيع برق استان پايداري لازم به منظور تامين برق مشترکان را دارند و مديريت اضطراري بار موجب گرديده تا به صورت ناخواسته قطعي‌هائي به مشترکين اعمال شود.

وي به کنترل و بازرسي مستمر ميزان مصرف برق دستگاه‌هاي اجرائي استان اشاره کرد و يادآور شد: گزارش‌هاي لازم از وضعيت مصرف برق ادارات تهيه گرديده و به نهادهاي ذيربط جهت تصميم گيري لازم ارائه شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان