تاریخ 1397/04/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون کميته امداد استان سمنان:
ارائه مشاوره به مددجويان کميته امداد سمنان ?? درصد رشد داشت

سرويس خبر

معاون حمايت و سلامت خانواده کميته امداد سمنان با بيان اين که ارائه مشاوره به مددجويان 30 درصد رشد داشت، گفت: مسائل خانوادگي با 550 مورد بيشترين ميزان مشاوره‌ها را به خود اختصاص مي‌دهد.

به گزارش سايت خبري کميته انداد استان سمنان، علي عرب با اشاره به خدمات مشاوره‌اي گروهي و فردي به مددجويان کميته امداد ضمن بيان اين‌که ارائه مشاوره به مددجويان در استان سمنان 30 درصد رشد داشت، ابراز داشت: درمجموع 302 مشاوره در مناطق روستايي کم‌برخوردار و يک هزار 268 مشاوره در مناطق شهري به مددجويان ارائه‌ شده است.

وي با بيان اين که يک هزار و 570 مددجوي تحت حمايت کميته امداد از خدمات مشاوره‌اي بهره‌مند شدند، افزود: مسائل خانوادگي با 550 مورد بيشترين ميزان مشاوره‌ها را به خود اختصاص داده است.

معاون حمايت و سلامت خانواده کميته امداد استان سمنان با بيان اين‌که انواع مشاوره‌هاي روحي و رواني، تحصيلي، شغلي، زناشويي، عقيدتي و مذهبي به مددجويان ارائه ‌شده است، ابراز داشت: مددجويان طي سه‌ماهه نخست سال جاري از 510 مشاوره زناشويي و 110 مشاوره عقيدتي و مذهبي بهره‌مند شدند.

عرب با بيان اين که 400 زوج‌ جوان طي اين مدت خدمات مشاوره‌اي دريافت کردند، تصريح کرد: ارائه اين مشاوره‌ها ضمن کمک به حل مسائل اقتصادي در بهبود معيشت و کيفيت زندگي مددجويان نيز اثرگذار است.

وي با بيان اين که ارائه اين مشاوره‌ها از بروز آسيب‌هاي اجتماعي ناشي از طلاق و اعتياد پيشگيري و به تقويت بنيان خانواده کمک مي‌کند، افزود: در کنار اين مشاوره‌ها تلاش شد تا با برگزاري کلاس‌هاي مختلف کيفيت سبک زندگي سالم را در بين خانواده‌هاي مددجويان اين نهاد افزايش دهيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان