تاریخ 1397/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سيد حسين زرگر؛
فغاني توانمندي قضاوت در فينال جام جهاني را داردتيم داوري ايران فراتر از آسياست

سرويس ورزشي:

داور سمناني ليگ برتر فوتبال کشورمان گفت: فغاني توانمندي قضاوت در فينال جام جهاني را دارد و تيم داوري ايران در جام جهاني روسيه ثابت کرد که فراتر از آسياست.

حسين زرگر در گفت‌وگويي در سمنان با اشاره به احتمال قضاوت فغاني در مرحله پاياني جام جهاني اظهار کرد: پيش‌بيني مي‌شد تيم داوري ايران در رقابت‌هاي جام جهاني قضاوت‌هاي خوبي انجام دهد.

وي با اشاره به اينکه علي‌رضا فغاني به همراه سخندان و منصوري تا الآن از اعتبار ايران دفاع کرده و قضاوت‌هاي خوبي به نمايش گذاشته‌اند، افزود: تيم داوري ايران در جام جهاني روسيه ثابت کرد که فراتر از آسياست.

داور سمناني ليگ برتر فوتبال کشورمان اضافه کرد: فغاني بدون تحت تأثير قرار گرفتن نام ستارگان فوتبال جهان، ديدار فرانسه- آرژانتين را صوت زد.

زرگر با بيان اينکه تيم داوري ايران شخصيت قضاوت در مرحله پاياني جام جهاني را دارد، تصريح کرد: داوران ايراني تا الآن قضاوت‌هاي خوبي را برابر تيم‌هاي بزرگ جهان انجام داده‌اند.

وي با اشاره به اينکه کلاس داوري تيم ايراني حاضر در جام جهاني رسانه‌ها را تحت تأثير قرار داده است، اضافه کرد: فغاني در صحنه جام جهاني با اعتماد به نفس و جديت بالايي صوت مي‌زند.

داور سمناني ليگ برتر فوتبال کشورمان با تأکيد بر اينکه تيم داوري ايران شامل فغاني، سخندان و منصوري بايد الگويي براي داوران ما در مسير حرفه‌اي داوري باشند، اظهار کرد: بايد در آينده شاهد حضور داوران ايراني در عرصه‌هاي بين‌المللي باشيم و اميدواريم فغاني و تيم داوري ايران را در فينال جام جهاني ببينيم.

اداره ماليات کاپيتان فقيد پرسپوليس

را ممنوع‌الخروج کرد

سرويس ورزشي:

به تازگي نامه‌اي از طرف اداره ماليات به منزل مرحوم‌هادي نوروزي ارسال شده و به وي ابلاغ شده است که در صورت عدم پرداخت ماليات مربوط به دريافتي‌هايش از باشگاه پرسپوليس، به زودي ممنوع الخروج مي‌شود!


نسخه چاپي ارسال به دوستان