تاریخ 1397/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وحيد اميري هيچ شرطي براي تمديد قرارداد ندارد!

سرويس ورزشي:

بعضي از رسانه‌ها اين موضوع را پوشش داده‌اند که وحيد اميري براي بازگشت به پرسپوليس يک سري شرط و شروط گذاشته که اگر آنها به سرانجام برسد، قطعا به تيم برمي‌گردد.

اين اتفاق در حالي افتاده است که شايعه شده باشگاه نيز براي تحقق اين امر، از وحيد زمان خواسته تا بتوانند او را حفظ کنبد. البته اين خبر نيز چندان درست نيست زيرا اميري هرگز نشستي با پرسپوليسي‌ها نداشته که بخواهد در آن نشست، شرطي براي تيم بگذارد! از وقتي وحيد به ايران برگشته، نه پاسخگوي تماس‌هاي تلفني مديران باشگاه پرسپوليس بوده است و نه ديدار حضوري با آنها داشته است. از اين رو، زماني وجود نداشت که وحيد بخواهد شرطي براي پرسپوليسي‌ها بگذارد.

ظاهرا او سه پيشنهاد بسيار خوب از ليگ‌هاي انگليس، اسپانيا و آلمان دارد که در کنار پيشنهاداتش از ترکيه و قطر مي‌تواند اميري را به يکي از پرپيشنهادترين بازيکنان فوتبال ايران بدل کند. درخشش در جام جهاني به علاوه آمار و ارقام خوبي که در فصل گذشته از خود برجاي گذاشت و اينکه يک بازيکن چپ پاي تخصصي است، شانس شماره 19 پرسپوليس براي لژيونر شدن را افزايش مي‌دهد. اميري به گفته مديران باشگاه، هيچ شرطي براي تيم نگذاشته چون هيچ مذاکره‌اي با آنها نداشته است. البته قرار شده به زودي و با بازگشت او از خرم آباد، مذاکرات از سر گرفته شود اما تا به حال، شرايطي براي بازگشت او به جمع سرخپوشان مطرح نشده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان