تاریخ 1397/04/03 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آغاز توزيع کارت ورود به جلسه آزمون سراسري سال 97 از امروز

سرويس خبر

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ گروه‌هاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ تجربي‌، علوم انساني‌، هنر و زبان‌هاي خارجي‌ به همراه برگ راهنماي شركت در آزمون از بعد از ظهر روز يكشنبه سوم تير براي مشاهده و پرينت در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه سمنان؛ نماينده تام‌الاختيار برگزاري آزمون سراسري سال 97 دانشگاه سمنان با اعلام اين خبر گفت: كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع‌رساني مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباري ثبت‌نام (12 رقمي) و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كدپيگيري ثبت‌نام (16 رقمي) و نام و نام خانوادگي، كدملي و سريال شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از برگ راهنما و كارت شركت در آزمون تهيه نمايند.

دکتر پرويز ملک‌زاده افزود: داوطلباني كه در 2 يا 3 گروه آزمايشي متقاضي شده‌اند، بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون گروه آزمايشي اصلي، برحسب مورد نسبت به پرينت كارت گروه آزمايشي دوم و يا گروههاي آزمايشي دوم و سوم (گروه‌هاي آزمايشي هنر و زبان‌هاي خارجي) خود اقدام نمايند.

دکتر ملک زاده تصريح کرد: باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نيز در مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه سمنان در پرديس شماره يک اين دانشگاه در روزهاي سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از 8:30 تا 12:30 صبح و بعد از ظهرها از ساعت 14 الي 18 فعال است. وي با بيان اينکه آزمون سراسري سال 97 در روزهاي هفتم و هشتم تير برگزار مي‌شود، افزود: آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه‌هاي آزمايشي علوم رياضي و فني و علوم انساني در صبح پنج‌شنبه مورخ 7/4/97، داوطلبان گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر پنج شنبه مورخ 7/4/97، داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح جمعه مورخ 8/4/97 و داوطلبان گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي در بعدازظهر جمعه مورخ 97/04/8 در 375 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار خواهد شد.

نماينده تام‌الاختيار برگزاري آزمون سراسري سال 97 دانشگاه سمنان با اشاره به تعداد داوطلبان آزمون سراسري امسال اظهار داشت: يک ميليون و 11 هزار و 384 داوطلب متقاضي شرکت در آزمون سراسري 97 هستند، که بيشتر داوطلبان را زنان تشکيل مي‌دهند.

دکتر ملک‌زاده خاطرنشان کرد: از اين تعداد داوطلب سه هزار و 928 نفر در دانشگاه سمنان بر روي صندلي‌هاي کنکور 97 مي‌نشينند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان