تاریخ 1397/04/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار گرمسار:
پرداخت 36 فقره وام قرض‌الحسنه به بانوان شهرستان گرمسار

گرمسار ـ خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

طاهري فرماندار گرمسار از اعطاي 36 فقره وام قرض‌الحسنه به بانوان در شهرستان گرمسار خبر داد و تصريح کرد: پرداخت وام قرض‌الحسنه در راستاي طرح تسهيلاتي '' اندوخته بانوان مهر ايران" با هدف توانمندسازي اقشار آسيب پذير، تامين مايحتاج ضروري و تقويت بنيه خوداشتغالي در ميان زنان سرپرست خانوار و خودسرپرست انجام مي پذيرد.

فرماندار گرمسار با اعلام خبر افزود: اين طرح در راستاي تفاهم نامه همکاري ميان بانک قرض‌الحسنه مهر ايران و معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري با موضوع اعطاي تسهيلات قرض‌الحسنه به زنان سرپرست خانوار و با اعتبار 1000ميليارد ريال براي 33000 زن سرپرست خانوار اجرايي مي گردد.

نماينده عالي دولت در گرمسار ادامه داد: موضوع اشتغال يکي از ضرورت‌هاي دولت دوازدهم است. با اجراي موفق اين تفاهم نامه بسياري از زنان و دختران کشور مي‌توانند با استفاده از اين تسهيلات مشاغل موفقي را راه اندازي و توسعه دهند. دولت نيز با رويکرد توان‌افزايي زنان به‌ويژه زنان سرپرست خانوار حمايت‌هاي لازم را انجام مي‌دهد، تا زنجيره اشتغال‌زايي براي اين قشر کامل شود.

وي ابراز اميدواري کرد که بتوانيم در مراحل بعدي هم ميزان تسهيلات و هم مبلغ آن را افزايش دهيم، تا زنان سرپرست خانوار بتوانند با اين تسهيلات مشکلات خود را حل کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان