تاریخ 1391/01/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

 مربي تيم فوتبال استيل آذين:
با توجه به تمرينات خوب و شاداب در کردان کرج به خواسته هايمان رسيديم

سرويس ورزشي:
نظرزاده پس از اردوي تدارکاتي تيم فوتبال استيل آذين در کردان کرج در گفت وگويي با سايت رسمي باشگاه استيل آذين اظهار داشت: پس از اينکه آخرين بازي خود را در سال 90 پشت سر گذاشتيم با اين دانش که در اولين گام خود در سال  91 بازي حساسي را در برابر تيم پيکان داريم برنامه ريزي خوبي را براي ايام عيد انجام داديم .
وي افزود : ما سعي داشتيم تا بازيکنان بيشتر کنار همديگر در فضايي دوستانه قرار بگيرند که تصميم گرفتيم اين اردو در کردان کرج برگزار شود خوشبختانه با توجه به تمرينات خوب و شادابي که در کردان کرج داشتيم تا حدود خيلي زياد به خواسته هايمان رسيديم و قطعا آماده بازي حساس مقابل پيکان هستيم .
مربي تيم فوتبال استيل اذين ادامه داد: کار بسيار سختي را در برابر پيکان در خانه داريم اما از اين بازي امتياز مي خواهيم و بايد به خواسته خود برسيم تا در جدول صعود کنيم. درست است پيکان در چند وقت اخير خوب نتيجه گرفته و مدعي صعود به ليگ برتر است اما ما هم اگر بدشانسي نبود چه بسا» الان در جمع بالانشينان بوديم


کلاس داوري و دوره استاژ ووشو در سمنان برگزار خواهد شد

سرويس ورزشي: 
 بنابر اعلام هيئت ووشو استان سمنان يک دوره کلاس داوري درجه يک تا سه و همچنين يک دوره استاژ (مشکي و دان ( روز جمعه هشتم ارديبهشت ماه در سمنان برگزار مي گردد. 
به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، قدرت ا... داوودي ( سبک فن زي چون ) اجراي اين دوره را بر عهده خواهد داشت.   


برنامه پخش زنده فوتبال از شبکه 3

چهارشنبه 1391/01/16 ساعت : 05:20
ليگ قهرمانان آسيا گروه D  : الغرافه قطر - پرسپوليس
چهارشنبه 1391/01/16 ساعت : 00:24
ليگ قهرمانان اروپا (با تاخير) : چلسي - بنفيکا
پنج شنبه 1391/01/17 ساعت : 30:01
ليگ قهرمانان اروپا (با تاخير) : رئال مادريد - آپوئل نيکوزيا
يکشنبه 1391/01/20 ساعت : 00:19
هفته 29 ليگ برتر: پرسپوليس - داماش گيلان


نسخه چاپي ارسال به دوستان