تاریخ 1397/03/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
همکاريهاي دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ويژه اقتصادي پتروشيمي کشور افزايش مي‌يابد

سرويس خبر

به منظور گسترش همکاري‌هاي علمي- پژوهشي و فناوري، تفاهم‌نامه‌اي بين دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ويژه اقتصادي پتروشيمي کشور منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه سمنان، معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه سمنان با اعلام اين خبر گفت: اين تفاهم‌نامه به امضاء دکتر مسعود نصيري زرندي سرپرست دانشگاه سمنان و مهندس اميد شهيدي‌نيا مدير عامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي پتروشيمي رسيده است.

دکتر علي حقيقي اصل، تقويت و توسعه همكاري‌هاي في مابين با هدف دسترسي و به‌كارگيري دانش فني روز در اجراي طرح‌هاي پژوهشي، مطالعاتي، توسعه‌اي، كاربردي، مشاوره‌اي و آموزشي در موضوعات مرتبط با نيازهاي دو طرف را از موضوعات اصلي تفاهم‌نامه مبادله شده عنوان کرد.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه سمنان، انجام طرح‌هاي تحقيقاتي مورد نياز، ايجاد زمينه مناسب براي بهره‌گيري از توانمندي‌ها و ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي، حمايت از پايان نامه‌هاي تحصيلات تكميلي با موضوعات مرتبط با نياز‌هاي طرفين، برگزاري سمينار‌ها، كارگاه‌هاي آموزشي و همكاري در برگزاري همايش‌ها را از ديگر مفاد اين تفاهم‌نامه عنوان کرد و گفت: اين تفاهم‌نامه به مدت سه سال قابل اجرا است.

دکتر حقيقي اصل با اشاره به فعاليت دانشکده‌هاي فني مهندسي، علوم پايه و پرديس علوم و فناوري‌هاي نوين در دانشگاه سمنان گفت: وجود اين دانشکده‌ها پتانسيل خوبي براي ارتباط دانشگاه با بخش صنعت در استان و کشور محسوب مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان