تاریخ 1397/02/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مسابقات ورزشي سازمان‌هاي مردم نهاد در خانه جوانان برگزار شد

سرويس ورزشي:

مسابقات ورزشي سازمان‌هاي مردم نهاد که به مناسبت هفته جوان در خانه جوان سمنان در حال برگزاري بود، با مشخص شدن برگزيدگان به کارخود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به‌مناسبت هفته جوان، مسابقات ورزشي در سه رشته ايرهاکي، فوتبال دستي و PES (فوتبال رايانه‌اي) با حضور اعضاي سازمان‌هاي مردم نهاد سمنان در محل خانه جوانان سمنان برگزار گرديد. اين رويداد با هدف ايجاد نشاط در جوانان و همچنين شبکه‌سازي و آشنايي اعضاي سازمان‌هاي مردم نهاد با يکديگر آغاز شد. اين مسابقات با مشارکت 30 نفر از 9 سازمان مردم نهاد برگزار گرديد. در پايان در رشته ايرهاکي به ترتيب آقايان عمادي، مرادي و قرباني به مقام اول تا سوم نايل شدند. در رشته فوتبال دستي نيز تيم مرادي در رده نخست، تيم صفايي در رده دوم و تيم عمادي در رده سوم قرار گرفتند. در مسابقه PES (فوتبال رايانه‌اي) نيز به ترتيب آقايان دارايي، طاهريان و روشنفکر به مقام اول تا سوم دست يافتند. به نفرات اول تا سوم هر رشته از طرف معاونت فرهنگي اداره کل ورزش و جوانان سمنان جوايزي اهدا گرديد.

لازم به ذکر است: خانه جوانان استان سمنان با امکانات فرهنگي، آموزشي، هنري و ورزشي مرود بهره‌برداري سازمان‌هاي مردم نهاد جوانان استان سمنان مي‌باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان