تاریخ 1397/02/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف بيش از 29 ميليارد ريال کالاي قاچاق در بندر پارسيان

سرويس حوادث:

فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف بيش از 29 ميليارد ريال کالاي قاچاق در بازرسي از 3 شناور توقيفي در بندر پارسيان خبر داد.

سرهنگ "علي اصغر خرم روي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر، اظهار داشت: مرزبانان شهرستان پارسيان با انجام اقدامات اطلاعاتي، حين گشت‌زني در حوزه استحفاظي و کنترل شناورهاي تجاري مستقر در اسکله به 3 فروند لنج باري مشکوک و شناورها را براي بررسي و بازديد دقيق‌تر متوقف کردند.

وي افزود: در بازرسي از اين شناورها 151 هزار و 620 پاکت انواع نوشيدني، 18 هزار کيلوگرم ذرت، 69 هزار و 400 کيلوگرم برنج، 165 دستگاه کولر، 144 هزار و 360 ليتر روغن خوراکي،12 هزار و 240 قوطي انواع کمپوت ميوه، 2 هزار و 160 بسته مواد غذايي،110 کيلوگرم شکر،250 تکه ظروف آشپزخانه و چندين قلم کالاي قاچاق ديگر توسط دريابانان استان هرمزگان کشف شد.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به دستگيري يک متهم در اين رابطه و تحويل آن به مراجع قضائي، گفت: کارشناسان ارزش ريالي اين کالاها را 29 ميليارد ريال برآورد کردند.

سرهنگ خرم روي در خاتمه گفت: خريداري کالاهاي خارجي از سوي مصرف کنندگان با وجود کالاهاي با کيفيت داخلي در حقيقت خيانت به اقتصاد داخلي کشور است و بايستي خريد کالاهاي داخلي به عنوان يک فرهنگ در جامعه نهادينه شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان