تاریخ 1397/02/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روابط عمومي‌ها، نزديک‌ترين مجموعه به مديريت‌هاي کلان يک سازمان

سرويس خبر

رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان گفت: با توجه به توسعه زير‌ساخت‌هاي و تخصصي‌تر شدن فعاليت‌هاي اين دانشگاه، مسئوليت روابط عمومي‌ها سنگين تر شده و بايد علمي و تخصصي‌ فعاليت نمايند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان؛ دکتر شادنوش در جمع مسئولين روابط عمومي اين دانشگاه بيان داشت: مسئولين روابط عمومي‌ها بايد امين، هم‌پا، هم‌ فکرو کاهش‌دهنده فشارهاي فکري، روحي و رواني مديران خود باشند.

در آستانه روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي، رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان اذعان داشت: با توجه به اين‌که اين دانشگاه يکي از سازمان‌هاي بزرگ استان است و متشکل از هشت معاونت که هر معاونت معادل يک اداره کل مي‌باشد، نقش روابط عمومي در انعکاس عملکرد اين سازمان بسيار موثر است.

وي افزود: ارتباطات مجموعه‌اي کامل از هنر است و ارتباطي موفق است که دوسويه باشد. روابط عمومي نوک پيکان هر اداره و سازمان است که به‌دليل قرار گرفتن در اين جايگاه، مورد خطاب و سؤال بسياري قرار مي گيرد. انتظار مي‌رود، آخرين اخبار از شما شنيده شود. روابط عمومي ضربه گير است. بايد در کوران اتفاقاتي که براي مجموعه دانشگاه مي‌افتد، بار منفي اتفاقات را گرفته و تعديل نمايد و به شکل هوشمندانه به مسئولين و ديگران انتقال دهد.

دکتر خدايي راد دبير شوراي اطلاع‌رساني استان سمنان، با بيان اين‌که روابط عمومي حلقه ارتباطي و واسطه‌اي بين دولت و مردم است و مي‌تواند نقش ارتباط سازنده را ايجاد نمايد، گفت: نقش و جايگاه و عملکرد روابط عمومي‌هاي موفق در تصميم‌گيري‌هاي مديران ارشد سازمان بسيار تاثير‌گذار است.

دبير شوراي اطلاع‌‌رساني استان سمنان تصريح نمود: مراجعين حوزه سلامت افرادي حساس و رنجور مي‌باشند که وظيفه روابط عمومي‌ها در اين حوزه مردم‌داري، شکيبايي و بردباري در شنيدن، صداقت و انصاف در پاسخ‌گويي است.همچنين در اين نشست، مهديان مدير روابط عمومي دانشگاه ضمن خيرمقدم به رئيس دانشگاه، دبير شوراي اطلاع‌رساني استان سمنان، آرمان مدرس حوزه روابط عمومي و ارتباطات و مسئولين روابط عمومي دانشگاه، گزارشي يک ساله از عملکرد و فعاليت‌هاي حوزه روابط عمومي بيان نمود.لازم به ذکر است: در آستانه فرارسيدن روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي دکتر شادنوش رئيس دانشگاه با اهداي لوح تقدير از مسئولين روابط عمومي‌هاي حوزه‌هاي تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان قدرداني نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان