تاریخ 1397/02/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برخي به‌جاي وحدت‌آفريني به‌ اختلاف‌افکني در منطقه دامن مي‌زنند

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نماينده مردم شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي گفت: برخي به‌جاي وحدت‌آفريني به‌ اختلاف‌افکني در منطقه دامن مي‌زنند.

سيد حسن حسيني شاهرودي، در همايش طلايه ‌ داران تبليغ که با حضور مبلغان و روحانيون شاهرودي در حسينيه امام خميني(ره) دفتر امام جمعه اين شهر برگزار شد، بر لزوم حفظ وحدت و انسجام تاکيد کرد و با اشاره به نقش اين همدلي در رشد و توسعه منطقه‌اي اظهار کرد: حفظ وحدت و انسجام در جامعه عامل توسعه و رشد هر منطقه است.

اين عضو کميسيون اقتصادي مجلس دهم با بيان اين که حفظ وحدت و انسجام و توسعه فرهنگي و اجتماعي بايد در محوريت باشد، اظهار کرد: برخي مسئولان به‌جاي وحدت‌آفريني و مسائلي که مي‌تواند به احصاء پتانسيل‌هاي هر منطقه و توسعه منجر شود، مسائلي را مطرح مي‌کنند که اختلاف ايجاد مي‌کند.

حسيني شاهرودي با اشاره به پيمان‌شکني‌هاي پياپي آمريکا و خروج از توافق برجام، تصريح کرد: ترامپ عمل وقيحانه‌اي انجام داد و رهبري کلام درستي فرمودند که اعتماد نکنيم و الآن هم تأکيد دارند که اعتماد نکنيم و از تجربه درس بگيريم.

نماينده مردم شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي با تأکيد بر لزوم ايجاد توسعه پايدار و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود در شاهرود، افزود: شهرستان شاهرود را برخلاف ظرفيت‌هاي موجود قطب کشاورزي استان سمنان مي‌نامند؛ اين در حالي است که سهم اين منطقه در توليد گندم تنها 40 هزار تن است. وي خاطرنشان کرد: مردم نجيبي در استان سمنان و شرق آن يعني شهرستان شاهرود وجود دارند که نجابت، دين‌داري، ولايت‌مداري و سابقه تاريخي آن‌ها مشخص است و بايد به اين مردم کمک کرد؛ لذا اميدواريم در شرايط فعلي قسمي از درد و مشکلات مردم را التيام ببخشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان