تاریخ 1397/01/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کيک پايان ضبط «آنام» پس از يک سال بريده شد

جشن پايان تصويربرداري مجموعه «آنام» با بريدن کيک اين مجموعه توسط عوامل، برگزار شد.

دوشنبه (27 فروردين ماه) پس از يک سال، تصويربرداري مجموعه آنام در لوکيشني واقع در بيمارستان عرفان نيايش به پايان رسيد.

اين سکانس با حضور جواد افشار (کارگردان) و اسماعيل عفيفه (تهيه‌کننده)، اميرعباس پيام (نويسنده) و بازيگراني چون مهرانه مهين ترابي و ساميه لک به پايان رسيد.

اسماعيل عفيفه با يادآوري اينکه تصويربرداري مجموعه آنام يک سال پيش در چنين روزي شروع شد، به تعطيلي ناخواسته اين سريال اشاره کرد.

او از سختي‌هاي مجموعه ناخواسته گفت و درعين حال يادآور شد: اين سريال براي من تجربه دلپذيري بود. اينکه از جعرافياي محدود خارج شويد، بسيار دشوار است. همه کمک کردند کار با شرايط غيرمعمولي که داشت به پايان برسد. اما تمرکز ذهني‌مان را بر اتفاقات خوشايند بگذاريم و خاطرات تلخ را فراموش کنيم.

جواد افشار هم در مراسم پايان تصويربرداري سريال آنام گفت: به همه عوامل خسته نباشيد مي‌گويم که کار پر زحمت را به پايان رساندند. در هر صورت اين سختي‌ها و رنجي که تحمل کردند با ديدن کار فراموش مي‌شود. خوشحاليم که بازخوردها مثبتي بوده؛ البته هيچ کاري بدون ضعف نيست و اشکالاتي هم داشتيم.

وي افزود: بازيگران گرم، صميمي و جذابي داشتيم که در تلويزيون هم نو بودند. در ساخت اين مجموعه چهار فصل را سپري کرديم.

اميرعباس پيام، نويسنده مجموعه آنام نيز در پايان ضبط اين مجموعه از آن به عنوان کاري سخت و سنگين ياد کرد و ديده شدن آن را مديون زحمات عوامل و جواد افشار دانست.

او سپس گفت: از تمام بازيگران هم تشکر مي‌کنم. هيچ لذتي بالاتر از ديده شدن کار نيست؛ اتفاقي که در کار ما افتاده است. اين مجموعه لذت‌بخش‌ترين کار من بود.

مهرانه مهين ترابي هم در جملاتي کوتاه اظهار کرد: خوشحال بودم در اين مدت با آقاي افشار همکار شدم به همه خسته نباشيد مي‌گويم و اميدوارم بار ديگر با عوامل آنام همکاري کنم.

به گفته تهيه‌کننده مجموعه آنام در 64 قسمت توليد شد و تاکنون 45 قسمت از آن به روي آنتن رفته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان