تاریخ 1397/01/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف 193 کيلوگرم مواد‌مخدر در 2 عمليات مشترک پليس استان سمنان

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان از کشف بيش از 193 کيلوگرم ماده افيوني ترياک در 2 عمليات مشترک پليس اين استان خبر داد.

سردار روح‌الامين قاسمي اظهار داشت: اين دو عمليات مشترک روز گذشته با همکاري مأموران مبارزه با مواد مخدر استان‌هاي قم و گيلان انجام شد.

وي با اشاره به اينکه در يکي از اين عمليات‌هاي پليس 174 کيلوگرم ترياک در شهرستان گرمسار کشف شده است، افزود: اين عمليات بر اساس اطلاعات واصله از پليس مبارزه با قاچاق مواد مخدر استان قم انجام شد که با توقف خودروي پژو 206 در محور ايوانکي به شريف آباد 174 کيلوگرم ترياک از اين خودرو کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان خاطرنشان کرد: در اين عمليات 2 متهم قاچاق مواد مخدر دستگير و با تکميل پرونده قضايي آنان به مراجع تحويل شدند.

سردار قاسمي با اشاره به ديگر مأموريت و عمليات مشترک مأموران مبارزه با قاچاق مواد‌مخدر استان سمنان عنوان کرد: اين عمليات نيز ساعت 19 روز گذشته با مشارکت پليس مبارزه با مواد‌مخدر استان‌هاي سمنان و گيلان انجام شد.

وي افزود: بر اين اساس و با اطلاعات ارائه شده از سوي پليس مبارزه با قاچاق مواد مخدر استان گيلان، 19 کيلو و 460 گرم ترياک از يک دستگاه کاميون کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان تصريح کرد: 2 متهم اين پرونده نيز به مراجع قضايي مربوطه ارجاع شدند، تا به پرونده قاچاق مواد مخدر آنان رسيدگي شود.

سردار قاسمي گفت: اين کاميون در محور جندق ـ معلمان به مقصد جندق در حرکت بود که از سوي مأموران پليس متوقف شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان