تاریخ 1396/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرمربي تيم فوتبال استقلال:
مصدوميت‌ها به دليل بدنسازي ضعيف در ابتداي فصل هستند

سرمربي تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه تيمش در نيمه اول فوق‌العاده عمل کرده و العين فقط 15 دقيقه خوب بود گفت: گلي که دريافت کرديم به خاطر خستگي بازيکنانم بود. به گزارش وبسايت نود، وينفرد شفر پس از تساوي يک - يک استقلال تهران مقابل العين امارات در هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازي خيلي خوبي بود. در نيمه اول فشار زيادي آورديم و در نيمه اول فرصت‌هاي گلزني داشتيم. وي افزود: درنيمه دوم حريفمان بود که فشار آورد اما بعدش ما هم با علي قرباني و جابر انصاري موقعيت داشتيم. حالا چند مصدوم داريم و با توجه به برنامه بازي‌ها لازم است تا کمي‌استراحت کنيم. سرمربي استقلال تهران ادامه داد: مصدوميت‌ها و اين خستگي به خاطر عدم بدنسازي مناسب در ابتداي فصل بود که حالا خودش را نشان مي‌دهد. به هر حال حالا بايد استراحت کنيم. شفر درباره حضور پرشور هواداران استقلال افزود: آنها سنگ تمام گذاشتند و جو بي نظيري را ايجاد کردند که تا حالا نديده بودم. آنها هميشه از ما حمايت کردند و امروز سنگ تمام گذاشتند.

وي درباره بازي دفاعي استقلال پس از زدن گل به العين تصريح‌کرد: شايد من اين را نديدم که العين بهتر از ما بود. ما نيمه اول فوق‌العاده بوديم. در نيمه دوم بايد پاس خوب مي‌داديم تا ضد حمله بزنيم. العين تنها 15 دقيقه از ما بهتر بود. بعد از آنکه قرباني و انصاري آمدند موقعيت داشتيم. وريا غفوري هم مصدوم شد و نمي‌توانستيم او را حفظ کنيم. در گلي هم که خورديم بازيکن ما نشان دادند خسته بودند. سرمربي استقلال که دارايي شما بر روي نيمکت استقلال اندک است و تفاوت بين ذخيره‌ها و بازيکنان اصلي مشهود است گفت: مي‌دانيد که مجيد حسيني مصدوم شده بود. همچنين بايد بگويم تيام بازيکن خاص و ويژه اي است. او موقعيت گل را بو مي‌کشد. قرباني هم سرزن و جنگنده است. وي افزود: من بابت بازيکنانم خوشحالم. نمي‌توان گفت بازيکنان ذخيره‌ام ضعيف‌تر هستند. طبيعي است بازيکنان بايد در تمرينات خيلي خوب کار کنند. ضمن اينکه بازيکنان ملي پوش در تمرينات ريکاوري بايد خوب باشند و بهتر است با آمادگي بالا هم به تمرينات استقلال باز گردند. به هر حال بايد همه بازيکنانم نهايت تلاششان را بکنند.

شفر درباره عملکرد داور بازي گفت: وقتي فهميدم داور هنگ کنگي است گفتم اوه! اما حالا بايد بگويم او داوري خيلي خوبي انجام داد و به او تبريک مي‌گويم. درباره بازي قبلي هم گفتم که داور مشکل ندارد و مشکل از بازيکني بود که شبيه‌سازي مي‌کرد.

وي درخصوص حمايت پيشکسوتان استقلال و حضور فرهاد مجيدي در ورزشگاه گفت: از بازيکنان قديمي‌استقلال تشکر مي‌کنم که درباره تيم خوب صحبت مي‌کنند. از فرهاد مجيدي هم تشکر مي‌کنم که صحبت‌هاي خوبي انجام داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان