تاریخ 1396/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نماينده شرکت هواپيمايي ترکيه:
در حادثه رخ داده براي هواپيماي ترکيه مشکل از هواپيما نبوده است

سرويس حوادث

نماينده شرکت هواپيمايي ترکيه گفت: قطع به يقين در حادثه سقوط هواپيماي ترکيه، مشکل از هواپيما نبوده است.

حسين حافظ اميني در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا ضمن اشاره به آشنايي و ارتباط خود با خانواده برخي جانباختگان هواپيماي ترکيه، در مورد تمايل خانواده‌هاي داغدار ترکيه در حادثه سقوط هواپيما براي انجام DNA در ايران و اعلام آمادگي پزشکي قانوني ايران براي انجام اين کار گفت: نمي‌دانم پروسه اين کار چگونه است؟ ولي احتمالا اين خانواده‌ها تمايل داشته باشند، در ترکيه آزمايش DNA از آنها گرفته شود و احتمالا آزمايش در کشور خود را قبول مي‌کنند و خواهان اين هستند که اجساد به ترکيه منتقل شود و اين کار آنجا صورت گيرد. وي در تحليل ‌حادثه رخ داده هم افزود: بالاخره يک سانحه هوايي رخ داده، ولي قطعا مشکل از هواپيما نبوده است.

اميني با اظهار تشکر ازسوي شرکت هواپيمايي خود و همکارش در ترکيه از مسئولان و دستندرکاران ايران و همکاري خوب آنها در اين حادثه، گفت: واقعا از زمان وقوع حادثه گروه‌هاي امداد و نجات و مسئولان ذي‌ربط با وجود تمام مشکلات و شرايط و سختي کار و وضعيت آب و هوايي و شرايط نامساعد منطقه و با وجود امکانات در اختيار تمام سعي و تلاش خود را در اين زمينه انجام دادند و واقعا از همه سپاس‌گزارم و در اين زمينه بسيار عالي عمل کردند.

نماينده شرکت هواپيمايي ترکيه ادامه داد: بنده تصوير لاشه هواپيماي سقوط کرده را مشاهده کردم و ديدم کارها با سرعت و دقت و با تميزي انجام شد، در حالي که ممکن نمي‌دانستم کار به اين خوبي جلو برود. وي بار ديگر با تشکر از اقدامات سريع و به موقع خواستار انتقال سريع جنازه‌ها به خانواده‌هاي داغدار براي انجام مراسم شد و اظهار اميدواري کرد: ديگر شاهد تکرار اين گونه حوادث و داغدار شدن خانواده‌اي نباشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان