تاریخ 1396/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور مسئول بسيج کارمندان انجام شد؛
مراسم بزرگداشت روز شهدا در شرکت توزيع برق استان سمنان

سرويس خبر

با حضور مديرعامل شرکت توزيع برق استان، مسئول سازمان بسيج کارمندان سپاه قائم آل محمد «عج»، پدر شهيد مدافع حرم و جمعي از مسئولان، مراسم بزرگداشت روز شهدا در اين شرکت برگزار شد.

مسئول سازمان بسيج کارمندان سپاه قائم آل محمد «عج» استان در اين آئين بيان داشت : خداوند متعال با شهدا معامله کرده و شهيدان با نثار خون خود، به انقلاب و اسلام، برکت و عظمت دادند.

مرتضي ابوالخيريان اظهار داشت: امنيت و آرامش امروز ما، مديون قطره قطره خون شهداي گرانقدر است و عظمت شهدا مرهون والدين اين عزيزان مي‌باشد.

وي با عنوان اين که انقلاب اسلامي ايران، برگرفته از نهضت عاشورا و خون پاک شهدا است، گفت: شهدا به ظاهر در جمع ما حضور ندارند، ليکن رسالتي از جنس آگاهي، بصيرت و ولايت‌مداري را به دوش ما گذاشته‌اند، تا بتوانيم به نحو شايسته‌اي آنها را به انجام برسانيم.

شايان ذکر است؛ در اين مراسم پدر شهيد والامقام عباس دانشگر خاطراتي را از سجاياي اخلاقي اين شهيد مدافع حرم تبيين کرده و از ايشان با اهداي هديه‌اي تجليل به عمل آمد.

همچنين تقدير از منتخبين مسابقات ورزشي گراميداشت ياد و خاطره شهدا و غرس نهال به ياد شهيدان والامقام، از ديگر برنامه‌هاي اين آئين به شمار مي‌رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان