تاریخ 1396/12/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برانکو ايوانکوويچ:
غيبت 7 بازيکن الوصل مشکل ما نيست
نبايد راحت فرصت از دست بدهيم

سرويس ورزشي:

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه تيمش در ديدار با الوصل امارات نسبت به بازي با استقلال متفاوت ظاهر شد، گفت: نبايد در ليگ قهرمانان آسيا اين همه فرصت از دست بدهيم.

برانکو ايوانکوويچ در پايان بازي تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و الوصل امارات گفت: از نتيجه‌اي که گرفتيم راضي و خوشحال هستم. اين بازي براي ما و الوصل مهم بود. به بازيکنانم بابت برد تبريک مي‌گويم و بازي درخشاني که انجام دادند.

وي افزود: بعد از واگذار کردن بازي به استقلال، بازيکنان ما زود به شرايط خوبشان برگشتند و شخصيت بزرگشان را نشان دادند. در اين مسابقه صبور بوديم و در پاس‌کاري‌ها دقت داشتيم.

سرمربي پرسپوليس يادآور شد: بازي متفاوتي نسبت به بازي با استقلال داشتيم. مقابل استقلال بازي واقعي خود را نشان نداديم و فقط توپ‌هاي بلند فرستاديم. ديدار با الوصل مسابقه‌اي بود که هميشه بايد ارائه بدهيم. 90 دقيقه کنترل بازي را در اختيار داشتيم. دو گل زديم و فرصتهاي زيادي خلق کرديم. تنها انتقادي که مي‌توانم بکنم اين است که در ليگ قهرمانان نبايد اين همه فرصت را از دست داد. با خوشبيني فراوان به بازي برگشت با الوصل مي‌رويم. آن بازي مي‌تواند همه چيز را تعيين کند.

برانکو در خصوص انتخاب فرشاد احمدزاده به عنوان بهترين بازيکن زمين، تصريح کرد: به فرشاد احمدزاده هم تبريک مي‌گويم. گل اين بازيکن خيلي مهم بود. همين گل راه را براي پيروزي ما باز کرد.

سرمربي پرسپوليس درباره انتقاداتي که از اين تيم بعد از باخت در دربي صورت گرفته بود، گفت: هواداران ما مثل همه هواداران فقط دنبال برد هستند ولي اين ورزش است. تيمي وجود ندارد که فقط پيروز شود. مي‌دانم هواداران عزيز ما در سه سال گذشته به صحنه شادي خيلي عادت کرده‌اند. همانطور که قبل و بعد از بازي با استقلال هم گفتم، نمي‌خواهم از رفتار و نحوه بازي بازيکنانم گلايه کنم. طبيعي است که لحظاتي هست که يک بازيکن ضعيف ظاهر مي‌شود. بازيکنان ما در سه سال اخير نتايج بسيار درخشاني کسب کرده‌اند و کسي حق ندارد ناراحت شود. آنهم فقط به خاطر يک بازي. من درک مي‌کنم که شور و اشتياق براي بازي با استقلال بالا است. قبل و بعد از بازي به بازيکنانم تبريک گفتم به خاطر تمام خدمات و زحماتشان.

برانکو درباره ترکيب تيمش براي مسابقه با الوصل و استفاده از سيستم 2-4-4 لوزي گفت: کيفيت خوب ما اين است که به راحتي مي‌توانيم از يک سيستم به سيستم ديگر تغيير حالت بدهيم ولي تغيير روش‌ها بستگي به وضعيت و کيفيت بازيکنانمان دارد. با هر دو سيستم بازي‌ها را مي‌بريم و با هر دو سيستم موقعيت گل ايجاد مي‌کنيم. نوع بازيکنان ما نوع سيستم را تعيين مي‌کند. خودتان ديديد دو گل زديم و حداقل هفت، هشت موقعيت خوب گلزني داشتيم. راحت مي‌توانيم سيستم خود را عوض کنيم ولي بايد بعضي نفرات تيم را به فرم ايده آل برسانيم مثل احمد نوراللهي که يک سال بازي فعال نداشته است. مايل هستيم بازيکنانمان بهتر شوند چون هنوز 10 بازي تا آخر فصل داريم.

وي درباره غيبت هفت بازيکن اصلي الوصل و اينکه ممکن است با برگشت اين بازيکنان در ديدار هفته آينده پرسپوليس کار دشواري داشته باشد، گفت: امروز هم بازي ساده‌اي نبود. بازي آساني وجود ندارد. اينجا ليگ قهرمانان آسيا است. ما هم بعضي بازيکنانمان را نداشتيم. اينکه چند بازيکن الوصل نبودند مشکل ما نيست. بازي برگشت هم کارمان سخت خواهد بود؛ شکي در آن نيست.

تيم فوتبال پرسپوليس روز دوشنبه توانست در هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا با دو گل الوصل امارات را در ورزشگاه آزادي شکست بدهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان