تاریخ 1396/11/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مراسم اختتاميه مسابقات واليبال روستايي جام فجر به ميزباني روستاي رکن‌آباد برگزار شد

سرويس ورزشي:

مسابقات واليبال روستايي جام فجربه ميزباني روستاي رکن‌آباد، جمعه 20بهمن ماه با برگزاري مراسم اختتاميه و تقدير از تيم‎هاي برتر به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مراسم اختتاميه نخستين مسابقات واليبال روستايي به ميزباني روستاي رکن‌آباد با حضور جهانشير معاون توسعه منابع و پشتيباني اداره کل، عليزاده رئيس هيات ورزشي روستايي و بازي‌هاي بومي و محلي استان، شاهوراني نسب سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان، زياري بخشدار مرکزي سمنان و ساير مسئولين استان و شهرستاني و جمعيت 500 نفري ورزشکاران و مردم روستا در سالن امام خميني(ره) برگزار شد.

در اين مراسم حسين فتح اللهي دهيار روستاي رکن‌آباد ضمن ارائه گزارشي از برگزاري اين دوره از مسابقات گفت: مسابقات واليبال روستايي جام فجر که با حضور 8 تيم روستايي از شهرستانهاي سمنان، مهديشهر و سرخه آغاز شده بود، سرانجام پس از حدود سه هفته روز جمعه اين هفته با معرفي برترين‌ها اين دوره از مسابقات به پايان رسيد.

وي در ادامه افزود: اين مسابقات به مناسبت گراميداشت ايام‌ا... دهه فجر براي اولين بار بعد از گذشت سال‌ها به ميزباني روستاي رکن‌آباد برگزار شد که باعث ايجاد شور و نشاط خاصي در بين جوانان روستا شد.

در ادامه فريبرز خيرخواهان رئيس شوراي روستاي رکن‌آباد گفت: باتوجه به امکانات محدود وهمچنين فاصله کم روستاي رکن آباد با مرکز استان در اين دوره درصدديم که بتوانيم استعدادهاي ورزشي اين روستا را شناسايي کنيم و اين مسابقات فتح بابي بود براي اين که بتوانيم بازهم مسابقات ورزشي را دراين روستا برگزار کنيم.

وي افزود: در روستاي رکن‌آباد که بيش از 1000نفر جمعيت در آن ساکن است، فقط يک خانه ورزش روستايي وجود دارد که جا دارد از مديرکل محترم ورزش و جوانان استان و ساير مسئولين اداره ورزش و جوانان براي ايجاد چنين مکاني تقدير و تشکر کنم.

رئيس شوراي اسلامي روستاي رکن‌آباد تصريح کرد: اميدواريم با رايزني‌هاي صورت گرفت و عنايتي که اداره کل ورزش و جوانان استان به نقاط محروم و روستايي دارند، زمين 15هزارمترمربعي اين روستا که در اختيار اداره کل ورزش قرار دارد به يک مجموعه ورزشي تبديل شود تا جدا از روستاي رکن‌آباد روستاهاي همجوار مانند روستاهاي خيرآباد، محمود‌آباد، دلازيان و حسن‌آباد نيز از اين مکان استفاده نمايند.

وي در ادامه افزود: در صورتي که چنين فضايي براي روستاي رکن‌آباد ساخته شود شوراي اسلامي روستاي رکن‌آباد با مشارکت بخش مرکزي و ساير دستگاه‌هاي اجرايي به دليل فاصله کم اين روستا از مرکز استان، قول ميزباني‌هاي متعدد در سطح روستاهاي استان و يا حتي کشور را مي‌دهيم.

در ادامه محسن جهانشير ضمن تبريک ايام فرخنده و مبارک دهه فجر گفت: حقيقت اين است که کشور و جامعه‏ي ما بعد از انقلاب، در تمام طول اين دوران، لحظات حساسي را گذرانده است که نقش جوان‌ها و تأثير حالت جواني و استعدادهاي جواني در آن، يک نقش برجسته است.

وي در اين آيين ضمن خرسندي از حضور ويژه مردم و جوانان روستايي اظهار داشت: بهاي خدمت به مردم و روستاييان همين رضايت قلبي و نشاط آنان مي‌باشد که به جد خستگي اين يک‌ماه فعاليت و پشتيباني از مسابقات را از تن مديران اجرايي رفع مي‌کند.

معاون توسعه منابع و پشتيباني اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در ادامه با اشاره به توسعه ورزش روستايي در سطح شهرستان گفت: جوان روستايي محور فعاليت‌هاي فرهنگي ورزشي در روستاست و اين مسابقات ارزش معنوي بسياري داشت و همين‌که باعث شد، جوانان روستايي در کنار رقابت؛ رفاقت کنند، در اين يک‌ماه و در کنارهم فعاليت‌هاي هدفمند و گروهي را تمرين کنند و به زيبايي پتانسيل‌هاي خود را در امر ورزش به همگان ثابت کنند.

در پايان اين مسابقات تيم دهياري روستاي خيرآباد مقام اول، تيم روستاي دلازيان مقام دوم و تيم شهداي چاشم مقام سوم را کسب کردند و تيم دهياري روستاي رکن آباد به عنوان تيم اخلاق معرفي شد.

در اين مراسم با اهداي احکام و کاپ قهرماني و جوايز نقدي از تيم‌هاي برتر و پيشکسوتان و دست‌اندرکاران اين مراسم تجليل شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان