تاریخ 1396/11/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
20هزار سمناني به تماشاي فيلم‌هاي جشنواره فجر نشستند
آشتي سمناني‌ها با هنر هفتم در سايه جشنواره سي‌وششم

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان با تمجيد از استقبال گسترده مردم از اکران فيلم‌هاي جشنواره فجر در سمنان گفت: بيش از 20 هزار نفر طي دهه فجر به تماشاي فيلم‌هاي اين جشنواره و بخش کودک سيمرغ و پروانه‌ها در سمنان نشستند.

محمدرضا سوقندي با اعلام اين خبر افزود: در مدت اکران فيلم‌هاي سي و ششمين جشنواره فيلم فجر در سمنان 12 فيلم اکران شد که با استقبال گسترده و کم‌نظير مردم به ويژه جوانان و نوجوانان همراه بود.

وي با اشاره به اينکه اکران اين فيلم‌ها از چهاردهم بهمن در دو سينما يادمان و هلال سمنان آغاز شد افزود: در مدت برگزاري اين جشنواره هر روز سه فيلم در قالب چهار سانس در اين دو سينما بر روي پرده رفت.

سوقندي اوج استقبال مردم از فيلم‌هاي جشنواره فجر را مربوط به روزهاي پاياني و به ويژه شب آخر (يکشنبه شب) دانست و اظهار کرد: در شب آخر اکران اين فيلم‌ها سالن اين دو سينما مملو از تماشارگران بود و شمار مراجعين بيش از ظرفيت اين دو سينما بود.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان با تمجيد از حضور و استقبال گسترده مردم از فيلم‌هاي جشنواره فجر خاطرنشان کرد: اين استقبال و حضور مردمي مقدمه‌اي براي آشتي آنان با هنر و صنعت سينما دراين استان است.

سوقندي گفت: در بخش سيمرغ و پروانه‌ها نيز در مدت برگزاري اين جشنواره هزاران نفر از دانش آموزان و کودکان از پنج فيلم ويژه کودکان در اين دو سينما ديدن کردند و استقبال کودکان نيز در اين مدت بسيار خوب بود که جاي تقدير دارد.

نماينده تهيه‌کنندگان اين جشنواره نيز با اشاره بر استقبال مردم از فيلم‌هاي جشنواره فجر در سمنان گفت: امسال شاهد استقبال بسيار خوبي از فيلم‌هاي جشنواره فيلم فجر در سمنان بوديم.

حسن فردوسي افزود: استقبال مردمي و کيفيت سينماهايي که اين فيلم‌ها در آنها اکران شد بسيار خوب و عالي بود.

فردوسي با بيان اينکه مردم سمنان با سينما آشنايي خوبي دارند، يادآوري کرد: در مدت برگزاري اين جشنواره مردم سمنان نشان دادند شناخت خوبي از سينما و فيلم دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان