تاریخ 1396/11/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دکتر کواکبيان :
فيلم چهارراه استانبول از آثار خوب و ديدني کيايي بود

دکتر کواکبيان نماينده مردم تهران بعد از تماشاي فيلم چهارراه استانبول در سينما چارسو به همراه مصطفي کيايي کارگردان اثر ؛ در گفتگو با پايگاه خبري نياسا درباره اين فيلم گفت : چهارراه استانبول از آثار خوب و ديدني مصطفي کيايي است.

دکتر کواکبيان گفت: اين فيلم به خوبي توانسته به حادثه پلاسکو بپردازد و تا حد زيادي بي‌توجهي برخي از مسوولان و دست اندرکاران ذي‌ربط را در فاجعه پلاسکو به تصوير کشيده است.

اين اثر در موضوعات مختلف زندگي گره مي‌خورد، از بحث خروج کشور گرفته تا زندگي در ايران.

کواکبيان مديرمسوول روزنامه مردم سالاري همچنين گفت : فيلم چهارراه استانبول تذکرات خوبي نيز براي مسوولان کشور براي رسيدگي مشکلات مردم در زمينه‌هاي اقتصادي، اشتغال و توجه به توليدات داخلي داشت.

در مجموع اينجانب اين فيلم را در سي و ششمين جشنواره بين المللي فجر پسنديدم و بسيار خرسند شدم که سه بازيگر از استان سمنان در آن حضور داشتند.

اين فيلم شنبه شب در سينما يادمان سمنان در ساعت 20 اکران مي‌شود.

دکتر مصطفي کواکبيان بعد از تماشاي فيلم به وقت شام درسينما اوج درباره اين فيلم به پايگاه خبري نياسا گفت: فيلم به وقت شام از شاخصه‌هاي آثار حاتمي‌کيا است که به خوبي توانسته چهره خشن داعش جنايتکار را به تصوير بکشد.

دکتر کواکبيان عضو کميسيون امنيت ملي درباره مدافعان حرم در اين فيلم گفت: در عين فداکاري‌هاي مدافعان حرم کيان مسلمانان را نيز به خوبي فيلم به وقت شام مطرح مي‌نمايد.

در حقيقت علت‌ها و ضرورت‌هاي حضور ايرانيان را در منطقه به خوبي نمايش داده شده است.

در مجموع اينجانب فيلم به وقت شام به کار گرداني ابراهيم حامي‌کيا را فيلم فاخر و ارزشي دانسته و توصيه مي‌نمايم هموطنان عزيز به تماشاي آن بنشينند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان