تاریخ 1396/11/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سلامت و اصلاح تربيت اداره کل زندان‌هاياستان سمنان:
ماهواره و فضاي مجازي يک تهديد جدي است

دامغان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون سلامت و اصلاح تربيت اداره کل زندان‌ها و اقدامات تاميني و تربيتي استان سمنان با بيان اينکه دشمنان از کوچکترين فرصت به نفع خود در جهت ضربه زدن به نظام و ملت ايران کوتاهي نمي‌کنند، گفت: ماهواره و فضاهاي مجازي يک تهديد جدي است که بايد بيش از گذشته هوشيار و بيدار باشيم و در دام دشمنان قرار نگيريم.

به گزارش خبرنگارما از دامغان، حجت اسلام حسينعلي قدرتي شامگاه چهارشنبه در آيين اختتاميه دوره‌هاي آموزشي پيشگيري از طلاق و ارتقاي مهارت‌هاي زندگي (ويژه خانواده‌هاي زندانيان دامغان) به ميزباني تالارپذيرايي جوان اين شهرستان اظهار داشت: ريشه برخي از مشکلات امروز خانواده‌هاي ما در استفاده کردن از فضاي مجازي است و دشمن از راه فضاي مجازي به خانه‌هاي ما ورود پيدا کرده و در صدد سست شدن ايمان و اعتقادات خانواده‌ها بر آمده است که بايد با ترفند و توطئه دشمنان مقابله و مبارزه کنيم.

وي اضافه کرد: سبک زندگي اسلامي و قرآني بهترين راه براي تحکيم بنيان خانواده‌ها است که بايد سيره اهل بيت(ع) را در زندگاني خودمان حاکم و جاري و ساري کنيم.

معاون سلامت و اصلاح تربيت اداره کل زندان‌هاي استان سمنان با بيان اينکه طلاق از ديدگاه دين مبين اسلام به شدت محکوم است، افزود: با تقويت بنيان خانواده مي‌توان طلاق را در جامعه کاهش داد و امنيت و آرامش را به کانون گرم خانواده‌ها باز گرداند.

وي ضمن گراميداشت فرارسيدن چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران اظهار داشت: ملت ايران با اعتقاد به دين اسلام و ايمان قوي و با رهبري‌هاي امام راحل به پيروزي دست يافتند و امروز چهلمين سال پيروزي انقلاب را در سايه وحدت و اتحاد جشن مي‌گيرند.

قدرتي گفت: حضور پرشکوه مردم در تمامي عرصه‌ها و صحنه‌هاي داخلي چشم دشمنان را کور کرد و اين حضور خودجوش را به جهانيان ثابت و آن را به نمايش گذاشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان