تاریخ 1396/11/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار شاهرود:
21 پروژه بخش بيارجمند شاهرود به بهره‌برداري رسيد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرماندار شاهرود با بيان اينکه 21 پروژه بخش بيارجمند به بهره‌برداري رسيد، گفت: براي افتتاح اين پروژه‌ها بالغ بر هفت ميليارد و 500 ميليون تومان اعتبار هزينه شده است.

سيد‌محمد‌رضا‌ هاشمي افزود: عمده اين پروژه‌ها پيرامون دهياري‌ها و شهرداري بيارجمند تعريف شده است.

وي با بيان اينکه طي دهه فجر عمليات اجرايي چهار پروژه بخش بيارجمند با اعتباري معادل يک ميليارد و 300 ميليون تومان آغاز مي‌شود، افزود: از جمله مهمترين اين طرح‌ها آغاز عمليات اجرايي نهال‌کاري آبياري و مراقبت (بيابان‌زدايي) دستجرد با وسعت300 هکتار را مي‌توان نام برد که با اعتبار ششصد ميليون تومان در حال انجام است.

فرماندار شاهرود با بيان اينکه توسعه زيرساخت‌هاي روستايي به جذب گردشگر کمک مي‌کند، ابراز داشت: جدول‌کشي و زيبا‌سازي ورودي روستا، زيرسازي و آسفالت خيابان دهياري زمان‌آباد، جدول‌کشي و زير‌سازي و آسفالت ورودي روستا جدول‌کشي و زير‌سازي و آسفالت گلزار شهدا دهياري خانخودي و ديوار ساحلي پروژه آسفالت معابر و زيرسازي بهسازي پارک شهرداري بيارجمند از جمله اقدامات صورت گرفته طي دهه فجر در بخش محسوب مي‌شود.

هاشمي در ادامه تصريح کرد: به منظور افزايش بهره‌وري مصرف آب بهسازي چشمه، انتقال آب و مرمت استخر در منطقه خارتوران، مرمت و نوکني قنات دوچاه بيارجمند و مرمت و نوکني چاه مالداري چاه گردنه رضاآباد خوارتوران توسط بخش عشايري در حال انجام است.

وي با بيان اينکه از اعتبارات بلاعوض محل برنامه تامين مسکن اقشار کم‌درآمد روستايي تعداد 36 واحد مسکوني به روستاييان اعطا شده است، افزود: به منظور توسعه روستايي نيازمند راه دسترسي خوب و مناسب هستيم که به اين منظور روکش آسفالت محور بيارجمند- خانخودي با اعتبار يک ميليارد و 400 ميليون تومان و تعريض 58 دستگاه پل در محور بيارجمند- خانخودي با اعتبار952 ميليون تومان انجام خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان