تاریخ 1396/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدرسه نيکان قهرمان مسابقات بسکتبال مقطع ابتدايي شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقات بسکتبال مدارس شهرستان سمنان در مقطع‌هاي مختلف و نتايج زير حاصل شد:

اسامي تيم نيکان:

مهيار کرامتي- آرين عدالت‌فر- صدرا جنتي- آرتا سيف عليان- عرفان قدس- محمدمهدي صالح طريق- محمدمهدي بحريني- فرزاد اسدي- عرشيا عبدوس- شنتيا چتري- اميرمحمد کاشي- پدرام اشهد

مربي: محمدصادق مداح

سرپرست: آقاي ارجنه

***

مدرسه شهيد قزوهي نايب قهرمان مسابقات بسکتبال مقطع ابتدايي شهرستان سمنان

اسامي تيم قزوهي:

کيارش ترحمي- محمدسينا سيف‌عليان- عرشيا زيارتي- نيما صادقي- پارسا صادقي- کسري مغنيان- ايليا کاظمي- اميرحسين عرب- ياشار اتوکش- ايليا صفري- اميرحسين فخاريان- اميرحسين آلبويه

مربي: ياسر زارعين

سرپرست: مسعود وردي‌علايي

***

مدرسه هدف تيم سوم مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع ابتدايي سمنان

اسامي تيم هدف:

احمدرضا شيدايي- سيداميرحسين خاتمي- سيدعرفان احمدپناهي- عليرضا روزدار- بنتامين ابوالخيريان- محمدرضا سعيدي- آرمين مداح- عليرضا محمدزاده- ماني دامغانيان- اميرعلي فرزانه- آرتا سعدالدين- اميرحسام فروغي‌فر

مربي: عليرضا مرادي‌حقيقي

سرپرست: حسن پرتاري

***

مدرسه رفاه قهرمان مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره اول شهرستان سمنان

اسامي تيم رفاه:

نيما موذن- محمدخالصي- پرهام رحمانيان- شروين شاهي- اميرضا قدرتي- اميرعدالت فر- علي دارايي- مبين همتي- اميرمحمد شعباني- ايليا جهان- نريمان عبدوس- علي برهاني

مربي: عليرضا مرادي

سرپرست: مهدي باي

***

مدرسه نمونه باقرالعلوم نايب قهرمان مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره اول شهرستان سمنان

اسامي تيم باقرالعلوم:

سيدحسين طاهري- ياسين سنگسري- سهراب سعيدي- پويان گوهري- حامد حماميان- عرفان قدس- کيارش همتي- علي عبادي‌پور- سيف‌الله پهلواني- آتمين قاسم زاده- اميررضا تشرفي- آرين علايي

مربي: محسن جوادي

سرپرست: جعفر صبوري

***

مدرسه شهيد بهشتي تيم سوم مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره اول شهرستان سمنان

اسامي تيم شهيد بهشتي:

محمدامين قاسمي‌نژاد- رايان نادريان- متين عبدوس- سيدنيما مقيمي- مصطفي تقي‌خاکي- ايمان محمودي- آرين برناک- اميرحسين رمضان‌پور- اميرعباس عبداللهيان- برديا حسين‌خاني- اميرحسين سميعي‌زاده- محمدپارسا ملکي

مربي: مهدي چنگيزي

سرپرست: عباس اصغري

***

مدرسه شهيد بهشتي قهرمان مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان سمنان

اسامي تيم شهيد بهشتي:

هادي خرازيان- محمدمهدي پارسا- مهدي مقبل- محمد عدالت- عليرضا قناد- بنيامين مشکاني- سينا منتظري- محمد نيک سرشت- آتبين همتي- سعيد وفايي- سپهر کاشي- محمد بهرامي

مربي: عباس اصغري

سرپرست: عباسعلي صفي نژاد

***

مدرسه نمونه رشد نايب قهرمان مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان سمنان

اسامي تيم نمونه رشد:

محمدمهدي شهرابي- سيدعرفان حسيني- محمدامين شهاب- رامتين مداح- بهنام مهرعلي – سيد‌امير هاشمي- سروش شاهي- پارسا شکرالهي- محمدرضا عسگرزاده- محمدرضا رحمانيان- فرزين شاهي- آرمان محمديان

مربي: رضا علي کرد

سرپرست: ابراهيم فراتي

***

مدرسه رفاه تيم سوم مسابقات بسکتبال آموزشگاه‌هاي مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان سمنان

اسامي تيم رفاه:

اميرحسين بيدختي- عليرضا ملکي- اميرمحمد خيرخواه- سيدمحمدرضا سروش‌نيا- محسن صياد- عليرضا ذوالفقاريان- برديا بندري- سيدمحمدامين کسائيان- اميرحسين وطني- شايان اشراقي- متين معماري‌نسب- سپهر قدس

مربي: عباس اصغري

سرپرست: علي‌محمد همتي


نسخه چاپي ارسال به دوستان