تاریخ 1396/11/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هيات فوتبالي‌ها تيم هف(صنايع طلايي) را يک گام ديگر به ليگ سه نزديک کردند!
مسئولين استان خودشان را به خواب زده‌اند منتظر بيدار شدن نباشيد!

سرويس ورزشي:

در هفته هيجدهم مسابقات فوتبال ليگ دو کشور تيم هف (صنايع طلايي) سمنان (تهران و کرج) در يک بازي حساس و بسيار مهم ميزبان تيم شهداي بابلسر بود. در اين بازي که بازيکنان تيم هف(صنايع طلايي) با لطف و حمايت مسئولين شهر در روز قبل شارژ مالي شده بودند بر خلاف انتظارات بدون برنامه وارد زمين شدند و با ارايه يک بازي سرد نشان از اختلافات داخلي درون تيمي را دادند از ان سوي تيم بابلسر هم که در ميانه جدول جا خوش کرده و هيچ شانسي براي صعود و سقوط نداشتند، با نيمکت نشين کردن بازيکنان خوب خود همچون مجيد هوتن، محسن رحيمي، عارف اکبري و... و بازي دادن به برخي بازيکنان ذخيره خود انگار براي باختن به زمين آمده بود، ولي تيم ميزبان تيمي نبود که از اين شرايط بتواند نهايت استفاده را ببرد.

نيمه نخست با نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد ولي در نيمه دوم تيم بابلسر از بازي سردرگم تيم هف(صنايع طلايي) نهايت استفاده را کرد و دروازه تيم ميزبان را باز کرد که همين گل باعث اختلاف و درگيري ميان دو بازيکن تيم ميزبان شد که مشت محسن تيموري بر صورت فرشيد عليپور نواخته شد و همين امر موجب شد، تا به حکم داور بازي از زمين اخراج شود و ده نفره به کار خود ادامه دهند.

در ادامه بازي تيم هف (صنايع طلايي) روي يک اتفاق صاحب يک ضربه پنالتي شد که اين ضربه را سعيد گنج‌خاني به گل تبديل کرد، تا اميدها کمي زنده شود، ولي اين تيم بابلسر بود که روي حملات متعدد صاحب يک ضربه پنالتي شد که با گل شدن اين ضربه آب سردي بر روي بازيکنان تيم هف (صنايع طلايي) ريخته شد و بازي با همين نتيجه به پايان رسيد تا مسئولين هيات فوتبال که متوليان اصلي باشگاه صنايع طلايي هم هستند با عملکرد خود يک گام ديگر تيم را به سمت ليگ سه رهنمون سازند.

* حاشيه مسابقه:

- درگيري در رختکن تيم هف (صنايع طلايي)

بعد از پايان بازي درگيري‌ها و به کار بردن الفاظ زشت به داخل رختکن تيم کشيده شد و تني چند از بازيکنان از شرمنده‌گي هم درآمدند!

- دستگيري خبرنگار يکي از سايت‌هاي ورزشي

بعد از سوت داور به پايان بازي مامورين مستقر در استاديوم خود را به بيرون ورزشگاه رسانده و خبرنگار يک سايت ورزشي را به دليل توهين و... دستگير و داخل ماشين مي‌کردند که با وساطت رئيس هيات فوتبال وي را آزاد کردند.

- کمک پنجاه ميليون توماني شهرداري سمنان به هيات فوتبال

يک روز قبل از مسابقه دو تيم هف(صنايع طلايي) با شهداي بابلسر از سوي شهردار سمنان بابت حمايت و عنايت فرماندار و پيگيرهاي مهندس دهرويه مبلغ پنجاه ميليون تومان به هيات فوتبال بابت کمک به تيم نماينده استان پرداخت شد که مسئولين هيات فوتبال مبلغ سي ميليون تومان آن را به بازيکنان پرداخت کردند و بيست ميليون هم...!

- خارج شدن(فرار) رئيس هيات فوتبال استان!

بلافاصله بعد از پايان مسابقه چند تن از تماشاگران براي دريافت پاسخ سوالات خود به نزد رئيس هيات فوتبال استان رفتند که وي با سرعت برق و باد سوار ماشين خود شد و براي مواجه نشدن با تماشاگران از استاديوم خارج شد.

- بازيکن سيگاري و عدم نظارت!

يکي از بازيکنان تيم هف(صنايع طلايي) که بسيار ناراحت و بغض کرده بود به محض ديدن خبرنگار ما با صداي بلند مي گفت خدا از مسئولين اين باشگاه و تيم نگذرد که تيم را به حال خود رها کردند و مربياني را بر سر تيم گماردند که هيچ رزومه و سابقه مربيگري نداشتند و حتي برخي هزينه‌هاي تيم را هم پرداخت کردند و برخي بازيکنان بزرگ تيم بودند که امور را به دست گرفته بودند و همين امر موجب شده بود که از نظر فني تيم افت نمايد و هيچ نظارتي هم بر عملکرد آنها نباشد و يکي، دو تن از بازيکنان که روزي يک پاکت سيگار مي‌کشند، فيکس تيم باشند.

*قهر شهرام عبادزاده و ترک سمنان قبل از بازي!

شهرام عبادزاده بازيکن تيم هف (صنايع طلايي) که از مبلغ اندک دريافتي خود ناراضي بود روز مسابقه سمنان را ترک و به تهران بازگشته بود.

دست‌اندرکاران باشگاه به دنبال پيدا کردن جاسوس!!

دست‌اندرکاران باشگاه در جلسه روز قبل تيم به دنبال پيدا کردن جاسوس تيم بودند و يکي از آنها عنوان کرده است که خط بازيکنان را کنترل خواهد کرد، تا فردي که اخبار تيم را به بيرون منتقل مي‌کند را پيدا نمايد، يکي از بازيکنان همين تيم عنوان کرده است، تيمي که در يازده بازي خود فقط سه امتياز گرفته است و حتي رنگ پيروزي را به خود نديده است، ديگر چه اخبار محرمانه‌اي دارد که اين‌ها به دنبال جاسوس مي‌گردند، به جاي اين کارها چند بازيکن خوب جذب مي‌کردند و بازيکنان طراز اول تيم را نمي‌گذاشتند، نيم فصل جدا شوند.

- بي‌قانوني و تخلف در هيات فوتبال استان بيداد مي‌کند!

اين روزها هيات فوتبال استان سمنان در اجراي بي قانوني و تخلفات گسترده حرف نخست را مي‌زند که اگر مسئولين نظارتي واکنشي نشان ندهند، تمام آنها به‌زودي در روزنامه پيام چاپ خواهد شد.

* انتظار حداقل فوتبالي‌ها، استعفاي رئيس و دبير هيات فوتبال استان!

برخي از اهالي فوتبال با توجه به عملکرد بسيار ضعيف و بي‌قانوني‌هاي زياد در هيات فوتبال استان حداقل انتظاري که دارند، اين است که رئيس و دبير هيات فوتبال از سمت‌هاي خود استعفاي دهند و به خواسته اهالي فوتبال احترام بگذارند.

لازم به ذکر است: دبير هيات فوتبال نزديک به بيست سال است که در اين سمت حضور دارد و همه را خسته کرده است و رئيس هيات فوتبال استان هم سابقه فروختن تيم سابق صنايع طلايي را با مبلغ بالا براي شخص خود در کارنامه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان