تاریخ 1396/11/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
12 فيلم‌ جشنواره فجر در سمنان اکران مي‌شود

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي و دبير سي‌و‌ششمين جشنواره فيلم فجر در استان سمنان گفت: 12 فيلم‌ جشنواره فجر در سمنان اکران مي‌شود.

محمدرضا سوقندي در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت: اين تعداد فيلم در 32 سانس اکران شده و تعداد پنج فيلم «قهرمانان کوچک، دنياي کيف‌ها، فيلشاه، شکلاتي و دزد و پري» ويژه کودکان و نوجوانان اکران مي‌شود.

وي با اشاره به زمان اکران فيلم‌هاي منتخب براي اکران در سينماهاي سمنان گفت: فيلم‌هاي سي و ششمين جشنواره فيلم فجر از چهاردهم بهمن‌ماه تا 22 بهمن در استان سمنان اکران مي‌شوند.

دبير سي و ششمين جشنواره فيلم فجر در استان سمنان با بيان اينکه بليط‌ فيلم‌هاي جشنواره با تخفيف 50 درصدي در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد، افزود: بهاي اين بليط‌ها 14 هزار تومان است که با تخفيف 50 درصدي و به قيمت 7 هزار تومان در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.

سوقندي در اين نشست به برخي از برنامه‌هاي و فعاليت‌هاي پيش‌بيني‌شده اين اداره کل براي دهه فجر اشاره کرد و گفت: هم‌زمان با دهه فجر تعداد 196 فعاليت و برنامه در سطح استان اجرا مي‌شود.

وي با اشاره به برخي اقدامات اين اداره کل براي ايجاد سينما در سطح شهرستان‌هاي استان گفت: هم‌زمان با دهه فجر سينما سيار در کالپوش، شهميرزاد و ايوانکي فعال مي‌‌شود.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان از آماده شدن پرديس سينمايي دامغان خبر داد و گفت: در آينده نزديک اين پرديس سينمايي نيز به بهره‌برداري مي‌رسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان