تاریخ 1396/11/10 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در دهه فجر و در سطح استان صورت مي گيرد؛
اجراي1000 برنامه براي سالگرد انقلاب

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان از برنامه‌ريزي براي برگزاري حدود يک‌هزار برنامه در دهه‌فجر امسال در سراسر اين استان خبرداد.

حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاري در نشست خبري با خبرنگاران، از"سربلندي ملت ايران در پرتو جمهوري اسلامي، اقتدار همه‌جانبه و اقتصاد مقاومتي"به عنوان شعار محوري دهه‌فجر امسال نام برد و اظهار کرد: جشن‌هاي دهه‌فجر بايد به صورت مردمي و با محوريت مردم و دوستداران انقلاب اسلامي برگزار شود.

وي حضور مردم در آيين‌هاي اين ايام را مهم خواند و تصريح کرد: در اين برهه تاريخي که دشمنان نظام در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامي و ايجاد فاصله بين مردم و نظام هستند، حضور اقشار مختلف مردم در جشن‌هاي دهه‌فجر حاوي پيام‌هاي مهمي براي دشمنان ديرينه نظام است.

نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با بيان اينکه آمريکا و دنياي استکبار همواره به دنبال تضعيف نظام بوده، گفت: دشمني آمريکا با جمهوري اسلامي، واقعيت آشکاري است، آنها که از ناحيه انقلاب اسلامي زيان زيادي ديدند، به دنبال انتقام‌گيري از مردم و نظام از طريق جنگ‌هاي نيابتي هستند، چرا که جمهوري اسلامي بازي آنها در منطقه را به هم‌زده است.

وي با اشاره به برخي برنامه‌هاي دهه‌فجر در استان افزود: برنامه‌هاي دهه‌مبارکه فجر در استان سمنان با عطرافشاني مزار شهدا و سخنراني استاندار سمنان در 12 بهمن در امامزاده يحيي(ع) آغاز مي‌شود.

قندهاري، با بيان اينکه زنگ انقلاب امسال به دليل تعطيلي 12بهمن، با دو روز تاخير در 14بهمن‌ماه برگزار مي‌شود، اضافه کرد: اين مراسم با حضور مسئولان ارشد استان در مدرسه شهيد بهشتي سمنان برگزار مي‌شود، ضمن اينکه نواختن زنگ نمادين انقلاب همزمان در شهرستان‌هاي هشت‌گانه استان نيز جداگانه برگزار خواهد شد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان از برنامه‌هاي 10 شب، 10 مسجد به عنوان يکي ديگر از برنامه‌هاي شاخص دهه‌فجر نام برد و گفت: برپايي نمايشگاه توانمندي‌هاي زنان استان، نمايشگاه‌هاي فرهنگي و هنري ، اقتصاد مقاومتي و نمايشگاه تاريخ النقلاب و... از ديگر برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در مرکز استان است.

اين مدير مسوول از گلباران گلزارهاي شهدا در سراسر استان در 19 بهمن خبر داد و گفت: برگزاري سلسله نشست‌هاي تخصصي جوانان انقلابي، آيين نمادين "گلبانگ الله‌اکبر"در شب 22بهمن، افتتاح ده‌ها پروژه عمراني در سراسر استان، برپايي چندين نمايشگاه عکس و کتاب، جشنواره فيلم فجر برگزاري ده‌ها مسابقه ورزشي در رشته‌هاي مختلف و... از ديگر برنامه‌هاي شاخص در دهه فجر امسال است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان