تاریخ 1396/10/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه دامغان:
خانواده شهدا ميراث گران بهاي نظام و انقلاب هستند

دامغان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

امام جمعه دامغان با بيان اينکه خانواده معظم شهدا ميراث گران بهاي نظام و انقلاب هستند، گفت: استحکام و پايداري نظام و انقلاب اسلامي ايران، همراهي، همگامي و پشتيباني خانواده معظم شهدا بوده است.

به گزارش خبرنگار ما از دامغان، حجت‌الاسلام سيد‌محمد حسينيان شامگاه دوشنبه در سلسله ديدار‌هاي هفتگي خود با خانواده‌هاي معظم شهدا به ديدار خانواده شهيدين طوسي رفت و ضمن تمجيد و تجليل از صبر و ايثار خانواده شهدا اظهار داشت: خانواده شهدا الگوي صبر و استقامت در جامعه هستند و حق بزرگي بر گردن نظام و انقلاب اسلامي ايران دارند.

وي تصريح کرد: ملت ايران بايد قدردان رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي رزمندگان و ايثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس باشند که امنيت و آرامش امروز جامعه ما مرهون رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي رزمندگان و ايثارگران و به ويژه شهداي والامقام است.

رئيس شوراي فرهنگ عمومي دامغان يادآورشد: خانواده شهدا فرزنداني برومند خود را زماني که کشور به آنان نياز داشت در راه اسلام و انقلاب تقديم کرد و اين حرکت اجري بي پايان در نزد خداوند متعال خواهد داشت.

وي اضافه کرد: به واسطه فرهنگ ايثار و شهادت توانستيم توطئه‌ها و ترفندهاي دشمنان را خنثي کنيم و به موفقيت‌ها و پيروزي‌هاي بزرگي دست يابيم.

امام جمعه دامغان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر اينکه زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نيست، گفت: مسئوليت ما در قبال شهدا بسيار سنگين است و بايد با ادامه دادن راه آنان از حرمت خون پاک و مطهر شهدا حراست و پاسداري کنيم.

در اين ديدار که اعضاي ستاد بازسازي عتبات عاليات شهرستان دامغان حضور داشتند، امام جمعه دامغان در پايان اين ديدار از خانواده معظم شهيدان محمدعلي و محمد‌رضا طوسي با اهداء لوح تقدير و تجليل به عمل آورد.

شهرستان دامغان در دوران هشت سال دفاع مقدس 630 شهيد، يک هزار و 400 جانباز و 33 آزاده سرافراز تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان