تاریخ 1396/10/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آغاز پيش‌فروش بليت‌هاي جشنواره فيلم فجر از 30 دي

به گفته عزت‌الله عليزاده معاون اجرايي جشنواره فيلم فجر، پيش‌فروش بليت‌هاي سينماهاي مردمي سي و ششمين جشنواره فيلم فجر از شنبه 30 دي ماه آغاز خواهد شد.

معاون اجرايي جشنواره فيلم فجر با اعلام اين خبر گفت: علاقه‌مندان به حضور در سي و ششمين جشنواره فيلم فجر مي‌توانند از ساعت 10 صبح شنبه 30 دي ماه با مراجعه به سايت Fajr.Cinematicket.org (با پشتيباني سايت سينماتيکت) نسبت به پيش خريد بليت‌هاي جشنواره در سانس‌ها و سينماهاي مورد علاقه خود اقدام کنند.

عزت‌الله عليزاده ادامه داد: پيش‌فروش بليت‌هاي جشنواره از ساعت 10 صبح روز شنبه 30 دي ماه آغاز مي‌شود و در ساعت 24 دوشنبه دوم بهمن ماه به پايان خواهد رسيد.

وي افزود: بر اساس درخواست متقاضيان، ششم و هفتم بهمن ماه، بليت‌هاي خريداري شده يا از طريق پيک و يا به صورت حضوري تحويل خواهد شد.

عليزاده با اشاره به پيش‌فروش بليت براي سازمان‌ها و نهادها گفت: نمايندگان سازمان‌ها و نهادهاي متقاضي مي‌توانند در تاريخ چهارشنبه چهارم و پنجشنبه پنجم بهمن ماه با ارائه نامه رسمي از نهاد يا سازمان متبوع با مراجعه حضوري به محل پيش‌فروش واقع در پرديس ملت، بليت‌هاي مورد نظر خود را خريداري نمايند.

سي و ششمين جشنواره فيلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه 1396 به دبيري ابراهيم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان