تاریخ 1396/10/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اکران فيلم جديد مجيدي پس از جشنواره فجر

جديدترين فيلم مجيد مجيدي پس از جشنواره فيلم فجر در سينماها اکران مي‌شود.

«آن‌سوي ابرها» آخرين ساخته کارگردان فيلم «محمد رسول‌الله (ص)» است که داستان آن در مناطق فقيرنشين بمبئي رقم مي‌خورد.

اگرچه بنا به گفته سخنگوي شوراي صنفي نمايش هنوز قراردادي براي اکران اين فيلم ثبت نشده، اما طبق پيگيري‌ها «آن‌سوي ابرها» چند روز پس از پايان سي‌وششمين جشنواره فيلم فجر (25 بهمن‌ماه) به سرگروهي سينما کورش اکران عمومي خواهد شد و در نوروز سال جديد هم برپرده سينماها خواهد بود.

اين فيلم مجيدي پاييز امسال نماينده سينماي ايران در بخش رقابتي جشنواره فيلم لندن بود و در جريان اين رويداد سينمايي با حضور بازيگران اصلي و مجيد مجيدي براي اولين بار به نمايش درآمد.

مجيدي درباره اولين نمايش فيلم جديدش گفته بود: اين اولين فيلم بلندي است که در خارج از کشورم ايران ساخته‌ام، تجربه‌اي که سال‌ها در انتظار رخ دادن آن بودم. «آنسوي ابرها» دنباله اعتقادات سينمايي من است که ريشه در ارزش‌ها انساني، عشق، دوستي و روابط خانوادگي دارد. اين فيلم همچون «بچه‌هاي آسمان» داستان يک برادر و خواهر است با اين تفاوت که آن‌ها بزرگ شده‌اند و با کشمکش‌هاي بزرگتري در شهر شلوغ بمبئي رو به رو هستند.

او اين فيلم را ملودرامي معرفي کرده است که داستان آن در مناطق فقيرنشين بمبئي رقم مي‌خورد و درباره برادري خلافکار و خواهري است که به دليل حادثه‌اي که در حين دفاع از خود در برابر تجاوز رخ داده، در زندان به سر مي‌برد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان